Міністерство економіки в третій раз у 2025 році розширило список техніки, на яку можна отримати компенсацію в розмірі 15%.

03.05.2025 18:56 "Агро Перспектива" (Київ) -- Міністерство економіки України втретє у 2025 році розширило список колісної, будівельної, спеціалізованої техніки та енергетичного обладнання вітчизняного виробництва, для яких покупці можуть отримати 15% компенсації вартості (без ПДВ). Ця програма реалізується в рамках ініціативи "Зроблено в Україні". В оновленому списку вже налічується 563 позиції від 26 заводів-виробників.

"Це вже третій раз з початку 2025 року, коли Перелік зазнає розширення. Спостерігаємо, як українські виробники активно удосконалюють свої асортименти, пропонуючи сучасну та конкурентоспроможну техніку. Держава підтримує бізнес у модернізації автопарку та інфраструктури на вигідних умовах, одночасно стимулюючи розвиток локалізованого виробництва та створення нових робочих місць", – підкреслив заступник Міністра економіки України Андрій Телюпа.

До переліку додано 43 нові номенклатурні позиції техніки і обладнання, а також включено нових виробників:

ТОВ "Київський машинобудівельний завод" (м. Київ),

Компанія "Пожмашина" (Чернігівська область) є промисловим товариством.

Серед нових пропозицій:

тракторні напівпричепи та причепи ("Кобзаренко", Сумщина)

стрілові автокрани (Київський завод машинобудування, місто Київ)

ліфти для пасажирів ("Євроформат", Київ)

маніпулятори, причіпи самоскиди, причіпи контейнеровози (ТОВ "Д ЛАЙТ", м. Полтава),

пожежна автоцистерна (Компанія "ПК "ПОЖМАШИНА", Чернігівська область).

Ось як використовувати програму:

Нагадуємо, що для отримання компенсації підприємствам слід вибрати техніку з Переліку, розміщеного на сайті Мінекономіки, придбати відповідне обладнання та подати заявку до уповноваженого банку, додавши документи, що підтверджують покупку. Зараз у цій програмі беруть участь 25 банків.

Програма часткової компенсації вартості реалізується в межах державної політики "Зроблено в Україні" та спрямована на розвиток українського виробництва і зміцнення економіки.

Інші публікації

У тренді

dpnews.com.ua

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на dpnews.com.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на dpnews.com.ua

© Деснянська правда. All Rights Reserved.