Учителька правознавства із Ічнянщини стала кращою у відбірковому етапі «Учитель року-2022»

2022-02-02 11:13

Учителька правознавства Ічнянської школи № 4 Аліна Білодід здобула І місце у відбірковому етапі І-го туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» в номінації «Основи правознавства».

Про це повідомляє Ічнянський ЗЗСО І-ІІІ ст. N4 Ічнянської міської ради.

Учасниками конкурсних педагогічних випробуваннях І-го туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» став 21 учитель Чернігівської області.
За результатами відбіркового етапу Конкурсу визначено п’ять учасників, які набрали найбільшу кількість балів і яких запрошено до участі у фінальному етапі. У їх числі учителька правознавства Ічнянської школи № 4 Аліна Білодід, яка за рішенням членів журі набрала найбільшу кількість балів, здобувши І місце на цьому етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» в номінації «Основи правознавства».

«Пишаємося Аліною Володимирівною! Бажаємо успіхів у проходженні наступних етапів Конкурсу! Здоров’я міцного зичимо та позитивних емоцій! Дякуємо, що Ви у нас Є!», - йдеться в повідомленні.

Фото: Ічнянський ЗЗСО І-ІІІ ст. N4 Ічнянської міської ради

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13