Протягом ночі сили протиповітряної оборони знищили 40 безпілотників російського виробництва.

У ніч з 1 на 2 лютого російські війська здійснили напад на Україну, використавши 55 безпілотників моделі Shahed та дрони-імітатори. З них було ліквідовано 40.

Цю інформацію підтвердили Повітряні сили Збройних Сил України.

З 55 дронів ще 13 були локально втрачені.

Дрони здійснювали спостереження в таких областях, як Харківська, Полтавська, Сумська, Київська, Чернігівська, Черкаська, Дніпропетровська, Миколаївська, Херсонська та Одеська.

У Харкові безпілотник вразив цивільний завод, що призвело до великої пожежі на текстильному виробництві.

"Для усунення наслідків ворожого обстрілу направлено 45 рятувальників і 8 одиниць техніки ДСНС. Згідно з попередніми відомостями, жертв немає", – повідомили в ДСНС.

На Сумщині сталася пожежа на обʼєкті інфраструктури. Крім того, внаслідок удару постраждали 5 багатоквартирних житлових будинків та 2 легкових автомобіля.

Згідно з повідомленням Українських Новин, у ніч на 1 лютого 2025 року російські військові провели комбіновану атаку на Україну, використовуючи ракети різного типу, які запускалися з повітря, моря та землі, а також ударні безпілотники Shahed та дрони-імітатори. За попередніми даними, вдалося знищити 56 безпілотників, призначених для атак, в той час як ще 61 дрон не досяг своїх цілей, а також зафіксовано ураження від ракет, що наближалися до цілі по балістичній траєкторії.

Інші публікації

У тренді

dpnews.com.ua

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на dpnews.com.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на dpnews.com.ua

© Деснянська правда. All Rights Reserved.