Оприлюднено термін дискваліфікації для гравця Олександрії за агресивну поведінку під час гри з Кудрівкою.

КДК УАФ визначив строк дискваліфікації для центрального захисника Олександрії Мігеля Кампуша за підсумками матчу з Кудрівкою.

Цю інформацію поширила пресслужба Української Прем'єр-ліги.

Таким чином, гравець "містян" змушений буде відсутній на наступних п'яти матчах української першості. Нагадаємо, що в поєдинку, де команда зазнала поразки від новачка ліги, Кампуш спершу вдарив суперника ногою в обличчя, а коли покидав поле, штовхнув ще одного гравця з Чернігівщини.

Той матч завершився сенсаційною перемогою Кудрівки з рахунком 3:1.

Олександрія проведе свій наступний матч завтра, зустрівшись з Оболонню. Гра розпочнеться о 13:00 за київським часом.

Представник президента Кудрівки заперечив повідомлення про те, що одного з гравців команди було викрадено працівниками ТЦК та СП.

Інші публікації

У тренді

dpnews.com.ua

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на dpnews.com.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на dpnews.com.ua

© Деснянська правда. All Rights Reserved.