Школа лідерів громад 2.0 стартує набір учасників – пропонуємо гранти до 1 мільйона гривень для втілення ваших ідей | УНН

Школа лідерів громад 2.0 -- це продовження пілотного проєкту, який стартував у 2024 році. Минулоріч понад 40 представників місцевого самоврядування пройшли інтенсивне навчання з командної роботи, проєктного менеджменту та написання грантових заявок. У межах ініціативи 7 громад отримали фінансування від 500 тис. до 1 млн грн на реалізацію власних ідей.

"МХП у партнерстві з Благодійним фондом "МХП-Громаді" розвиває не лише грантові програми та соціальні ініціативи, а й системно інвестує в навчання та розвиток людей, які здатні творити зміни у своїх громадах. Ми переконані: лише стратегічна співпраця бізнесу, влади та громад із фокусом на довгостроковий вплив забезпечує сталий розвиток регіонів", -- зазначив Володимир Забела, керівник групи регіонального розвитку МХП.

У 2023 році 50 активістів з 13 регіонів України стануть учасниками Школи, де вони матимуть можливість здобути знання з проєктного менеджменту, фандрейзингу, соціального підприємництва та лідерства. Крім того, учасники зможуть отримати грант у розмірі від 500 тисяч до 1 мільйона гривень для реалізації своїх ініціатив у таких сферах, як енергоефективність, молодіжний розвиток і підтримка ветеранів.

"Ця програма навчання є не лише освітнім курсом, а й платформою для виховання відповідальних і активних лідерів – це інвестиція в майбутнє українських спільнот. Ми спостерігаємо, як знання та навички, які отримують учасники, перетворюються на реальні зміни – від проектів розвитку до впевненого лідерства. Продовження ініціативи в оновленому форматі 2.0 є кроком до ще більшого впливу та сталого розвитку місцевого самоврядування в Україні", – підкреслив Микола Трофименко, ректор Маріупольського державного університету.

Що очікує на учасників:

* Вересень - листопад 2025 року: проведення навчання у змішаному форматі, що включає як онлайн, так і офлайн тренінги.

* Листопад та грудень 2025 року: етапи підготовки, захисту та відбору проектів-переможців.

* Рік 2026: втілення вибраних проектів за допомогою грантової підтримки (з умовою співфінансування не менше 50% від загальної суми гранту).

Навчання є безкоштовним, а під час офлайн-сесій учасникам забезпечується проживання та харчування.

Хто має право на подачу заявки?

Представники громад з таких областей: Черкаська, Київська, Вінницька, Сумська, Івано-Франківська, Хмельницька, Львівська, Дніпропетровська, Полтавська, Тернопільська, Чернігівська, Волинська, Житомирська.

Необхідною умовою є наявність концепції проєкту в одному з таких пріоритетних напрямків: енергоефективність; підтримка молоді; політика для ветеранів.

Як подати заявку?

Будь ласка, заповніть форму заявки, перейшовши за цим посиланням.

Інші публікації

У тренді

dpnews.com.ua

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на dpnews.com.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на dpnews.com.ua

© Деснянська правда. All Rights Reserved.