Перша ліга: Полтава вперше в своїй історії здобула право грати в УПЛ, а Металіст 1925 та Кудрівка змагалися у перехідних матчах.
Перша ліга: Нива наблизилася до лідерства, а Поділля чекає на перехідні поєдинки.
У чемпіонській групі Першої ліги завершився останній тур, який визначив остаточні місця команд у турнірній таблиці. Полтава стала другою командою, яка напряму вийшла до УПЛ, клуб на останніх хвилинах вирвав перемогу над Металістом та фінішував на другій сходинці чемпіонату. СК Полтава вперше у своїй історії вийшла до елітного дивізіону, клуб було засновано у 2011 році.
Металіст 1925 не вдавалося перемогти Агробізнес, і лише на останній хвилині їм вдалося уникнути поразки. Однак цього результату виявилося достатньо, щоб потрапити в стикові матчі, де харківська команда зустрінеться з Лівим Берегом.
Епіцентр мінімально обіграв Кудрівку (2:1) та оформив свою 12-ту перемогу поспіль. Попри поразку клуб з Чернігівської області залишився на четвертій позиції та матиме можливість вийти в УПЛ через перехідні матчі. В ще одному поєдинку завершального туру Буковина обіграла ЮКСА, забивши переможні м'ячі у першому таймі. В підсумку, чернівецька команда завершує сезон на 7-му місці, ЮКСА - остання.