Дощі в Україні триватимуть довше: в яких регіонах встановлено перший рівень небезпеки.

У понеділок, 19 травня, в Україні пануватиме волога погода – більшість регіонів очікують помірні опади. Разом із тим, на півдні, сході, в центрі країни, а також у Чернігівській та Сумській областях, метеорологи передбачають грози і окремі пориви вітру.

Цю інформацію наводять у прогнозі погоди, який був опублікований на офіційній Facebook-сторінці Українського гідрометцентру. В зазначених областях встановлено І рівень небезпечності, що позначений жовтим кольором.

"19 травня вдень в південних, східних, центральних регіонах, а також у Чернігівській та Сумській областях очікуються грози. У південно-східному секторі країни можливі пориви вітру зі швидкістю 15-20 м/с", - зазначили в повідомленні Укргідрометцентру.

Метеорологи вказали на те, що атмосферні умови можуть ускладнити діяльність енергетичних, будівельних і комунальних компаній, а також вплинути на транспортні перевезення.

В інших областях спостерігається південно-західний та західний вітер зі швидкістю 7-12 м/с.

У південних та східних областях України вдень стовпчики термометрів будуть показувати від +15 до +20 градусів, а вночі очікується від +7 до +12. На решті території вночі від +4 до +9 градусів, а вдень від +12 до +17.

У Закарпатті та Прикарпатті температура повітря варіюватиме в межах від +8 до +13 градусів. У горах Карпат прогнозується помірний, а в окремих районах — інтенсивний мокрий сніг та дощ; температура вночі й удень становитиме від 0 до +5 градусів.

У столичному регіоні очікується хмарна погода з періодичними проясненнями, а в деяких місцях — легкий дощ. Західний вітер буде дувати зі швидкістю 7-12 м/с.

Нічна температура в Київській області коливатиметься від +4 до +9 градусів, тоді як удень очікується від +12 до +17. У Києві вночі thermometer покаже приблизно +8 градусів, а вдень температура буде близько 15 градусів.

За інформацією OBOZ.UA, метеоролог Наталка Діденко повідомила, що в наступному тижні температура почне підійматися, але опади та грози залишаться в силі. Лише в західних та північних регіонах можливе тимчасове зниження температури.

Інші публікації

У тренді

dpnews.com.ua

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на dpnews.com.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на dpnews.com.ua

© Деснянська правда. All Rights Reserved.