Науковий… пікнік

2019-09-27 13:03

22 вересня об 11.00 відбувся науковий пікнік, який уже традиційно організували Катерина Литвин та її суперкоманда Туристично-інформаційного центру. Уже другий рік поспіль у парку Богдана Хмельницького збираються виші й коледжі нашого міста, щоби показати майбутнім абітурієнтам: пари – це цікаво, легко та корисно, а не нудьга. Також усіх чекали фотозона з байками, смаколики й іще багато цікавого.

Катерина Литвин більш детально розповіла про науковий пікнік.

–  Якщо говорити про традицію, то другий рік поспіль нам не відмовили вищі навчальні заклади. Це насамперед технологічний університет (у них завжди велика локація), Національний університет «Чернігівський колегіум ім. Т. Г. Шевченка», медичний коледж, централізована бібліотечна система, центри розвитку, київська фірма цифрових технологій. Вони також подбали про подарунки. Ми зробили окрему локацію «Мобільності». Також підбиваємо підсумки «Європейської мобільності», і наразі всі охочі можуть подивитися й навчитися ремонту велосипедів. Також під облмуздрамтеатром у нас виставка електромобілів. Очікуємо  фотозону із 20 байків. Підтримав нас центр розвитку «Дитяча планета» й «ЕКО» – Сергій Безбородько.

– Яка мета цього заходу?

– Насамперед – профорієнтаційна  робота. Влітку ми проводимо культурно-просвітницький проєкт «ЧАС» і завжди займаємось із дітьми. І ось вирішили показати школярам наші навчальні заклади. Наголосити майбутнім абітурієнтам та діткам, котрі ще не обрали свою майбутню професію, що, можливо, не варто їхати за кордон, а краще лишитися саме у своєму рідному місті і здобувати хороші знання. Уявіть собі, навіть малі діти цікавляться. Судити можу по своєму сину – він уже обрав для себе фах. У 5 років сказав, що хоче бути лікарем, і торік я насилу відтягнула його від локації медичного коледжу. Така подача працює! Всі охочі можуть прийти й подивитися на цікавинки, а це дуже важливо для вибору майбутньої професії. Технологічні – як завжди, дуже яскраві, від майбутніх педагогів чекаємо на цікаву хімію. Отже, уроки можуть бути не нудними, а цікавими, якщо саме ти працюватимеш…

Вікторія КАЗКОВА
Фото авторки

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13