Зеленський висловив вдячність всім, хто долучився до подолання наслідків агресії Росії.

Залучені війська в різних регіонах, які зазнали шкоди внаслідок нічних атак російських агресорів.

У відеозверненні до народу України президент Володимир Зеленський подякував МВС України, усім рятувальникам ДСНС України, комунальним службам та енергетичним компаніям за злагоджену роботу під час ліквідації наслідків російської атаки 7 лютого.

"Сьогодні всім необхідно діяти з максимальною злагодженістю, і я хочу висловити вдячність кожному, хто демонструє цей підхід – професійно та з відданістю. В усіх куточках нашої країни працюють ремонтні та аварійні команди. Вони залучені на територіях від Волині до прикордонних населених пунктів Чернігівщини та Харківщини. У Києві, на Київщині та в центральних областях України залишається багато роботи, також на Франківщині, Вінниччині та в інших регіонах", - зазначив Зеленський.

Президент додав, що доручив уряду та МВС надати всю необхідну допомогу Одещині та Миколаївщині через складні погодні умови.

Нагадаємо, основною ціллю російських агресорів під час нічної атаки 7 лютого були енергомережа, генерація та розподільчі підстанції.

Унаслідок агресії Росії призупинила свою роботу Бурштинська теплоелектростанція.

Інші публікації

У тренді

dpnews.com.ua

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на dpnews.com.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на dpnews.com.ua

© Деснянська правда. All Rights Reserved.