В Чернігівській області противник здійснив артилерійський обстріл, внаслідок чого були знищені житлові будівлі та загинули тварини.

Вчора противник здійснив 20 атак на Чернігівську область.

У ніч на 16 грудня ворожі "герані" атакували фермерське господарство в селі Коропської громади Новгород-Сіверського району. Про це повідомляє голова Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус.

"На місці удару виникла пожежа. Унаслідок обстрілу пошкоджений корівник і техніка, загинула худоба - попередньо, 7 корів", - йдеться у дописі.

Сьогодні вранці у Куликівській громаді Чернігівського району через ворожу дронову атаку суттєво пошкоджений приватний будинок.

За інформацією Чауса, протягом останніх 24 годин противник здійснив 20 атак по Чернігівській області.

14 грудня ворог здійснив 61 атакуючий удар по Чернігівщині, внаслідок чого в регіоні пролунав 96 вибухів. Система "Молнія" вразила енергетичний об'єкт у селі Новгород-Сіверського району, в результаті чого кілька тисяч споживачів залишилися без електрики.

Нагадуємо, що 30 листопада Чернігівська область постраждала від атак безпілотників, в результаті яких двоє місцевих жителів отримали поранення.

Згідно з інформацією від 5.UA, противник здійснив масштабну атаку на Чернігівську область: є жертви, спостерігаються руйнування та пожежі.

Інші публікації

У тренді

dpnews.com.ua

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на dpnews.com.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на dpnews.com.ua

© Деснянська правда. All Rights Reserved.