Росія рано вранці завдала удару по обласному місту: є жертви, ракетний обстріл влучив прямо в житловий будинок.
В ранішні години середи, 26 серпня, Росія здійснила обстріл Чернігова. Внаслідок атаки постраждав житловий будинок, в якому перебували троє осіб, з них двоє загинули. Серед загиблих була 4-річна дитина.
Цю інформацію надає Чернігівська міська рада.
Згідно з повідомленнями місцевих органів влади, в результаті атаки спалахнув приватний житловий будинок, який зазнав майже повного знищення вогнем. У момент удару в приміщенні знаходилися троє осіб: 14-річна дівчинка, 49-річна жінка та 4-річна дитина.
Підлітка госпіталізовано до лікарні. Під час проведення пошукових робіт знайшли тіла жінки та іншої дівчинки.
Внаслідок атаки було зруйновано господарські споруди. Крім того, спалахнула пожежа в сусідньому магазині.
Атака РФ по Україні -- останні новини
Нагадаємо, 26 серпня Росія атакувала Україну балістичними ракетами. Цілі летіли в напрямку міста Сум. Також ще дві ракети пролітали через Сумську область у напрямку Полтавщини.
Крім того, Росія вчинила масштабний напад на Запоріжжя, використавши дрони-камікадзе "Шахед" та авіаційні бомби. Внаслідок цього загинули двоє осіб, троє отримали травми, а також було знищено станцію технічного обслуговування, автомобільний салон і меблевий виробничий цех.