Найбільш важка ситуація з постачанням газу спостерігається в прифронтових зонах, зазначила Свириденко.

Аварійні бригади проводять відновлювальні роботи в прифронтовому регіоні України після обстрілів і пошкоджень інфраструктури в умовах сильних морозів. Створено ШІ

Найбільш критична ситуація з постачанням газу на сьогодні спостерігається в прифронтових зонах України, зазначила Прем'єр-міністерка Юлія Свириденко. Вона провела переговори з керівником "Нафтогазу" Сергієм Корецьким щодо забезпечення стабільного газопостачання, особливо в областях, які межують із лінією фронту.

"Ми продовжуємо забезпечувати злагоджену роботу всіх елементів енергетичної системи в умовах надзвичайних ситуацій, викликаних російськими атаками та сильними морозами," - підкреслила глава уряду.

На території країни активно функціонує 474 аварійні команди газорозподільних мереж, до яких залучено понад дві тисячі спеціалістів. Ці бригади проводять ремонти на різних об'єктах і цілодобово реагують на звернення громадян. Незважаючи на регулярні обстріли, працівники газової сфери докладають всіх зусиль, щоб якомога швидше відновити постачання газу в населених пунктах, розташованих поблизу зони конфлікту.

Зосереджено увагу на регіонах, що розташовані біля фронту: Чернігівщина, Харківщина, Сумщина, Донеччина, Запоріжжя, Миколаївщина, Херсонщина та Дніпропетровщина.

Найскладніша обстановка спостерігається в Херсоні, де внаслідок ворожих обстрілів серйозно постраждали енергетичні інфраструктури. Компанія "Нафтогаз" надала мешканцям міста 1750 електричних і газових обігрівачів, а також балони з газом, і продовжує регулярно постачати додаткове обладнання.

Інші публікації

У тренді

dpnews.com.ua

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на dpnews.com.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на dpnews.com.ua

© Деснянська правда. All Rights Reserved.