У Волинській області за останні 24 години сталося сім автомобільних аварій з участю мотоциклів, серед постраждалих є неповнолітні.
Протягом останньої доби в Луцькому, Ковельському та Камінь-Каширському районах сталися дорожні аварії за участю мотоциклів та велосипедів.
У селі Дерно, що розташоване в Луцькому районі, мотоцикліст втратив контроль над своїм транспортом і врізався в кювет.
Як розповіли Волинським Новинам у пресслужбі КП "Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф", медики на місці ДТП надавали допомогу 29-річному чоловікові. У нього діагностували рвану рану лівого стегна.
Як повідомили у пресслужбі поліції Волині, водій, народжений у 1997 році, керуючи незареєстрованим мотоциклом марки Geon, не дотримався безпечного швидкісного режиму, що призвело до втрати контролю над транспортним засобом. Внаслідок цього він з'їхав у кювет і зіткнувся з бетонною стічною трубою. Поліцейські встановили, що чоловік був у стані алкогольного сп'яніння. В іншому випадку, у селі Озерце Луцького району, мотоцикліст також потрапив в аварію, не зумівши впоратися з управлінням і впав з двоколісного.
У нього діагностували закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку.
За інформацією поліції, дорожня пригода трапилася приблизно о 14:50. Місцевий мешканець, який народився у 1976 році, управляючи мопедом Delta, не зміг впоратися з керуванням, з'їхав на правий узбіччя і впав. Внаслідок цього інциденту чоловік отримав травми і був госпіталізований. Наразі проводиться перевірка на предмет можливого сп'яніння водія. Ще один виклик медичних працівників надійшов із села Цегів у Луцькому районі, де сталося падіння з мотоцикла. Двоє постраждалих були доставлені до лікарні.
Читати ще: У Ковельському районі зіткнулися авто і мотоцикл, травмувався підліток
Також ДТП за участю мотоцикла була у селі Поступель та селищі Цумань Ковельського району. Водіїв з тілесними ушкодженням доставили у медичний заклад.
Сьогодні, приблизно о 01:00, у селі Рудка-Червинська, що в Камінь-Каширському районі, водій, народжений у 2009 році, на мотоциклі марки Lifan не дотримався безпечної швидкості, що призвело до падіння. За інформацією волинської поліції, внаслідок інциденту водій та його пасажирка, яка народилася у 2021 році, отримали травми різного ступеня тяжкості та були госпіталізовані.
Крім того, о 17:00 у селі Заболоття Ковельського району водій мотоцикла Loncin, також 2009 року народження, під час зустрічного роз'їзду зіткнувся з автомобілем Peugeot, яким керував водій 2005 року народження. Мотоцикліст не врахував дорожню ситуацію і не дотримався безпечної дистанції. Неповнолітнього водія мотоцикла також було госпіталізовано.
О 20:23, поблизу села Гута Боровенська, водій 2009 року, керуючи мотоциклом Лонгсінг-200, знову не вибрав безпечну швидкість та не врахував дорожні умови, внаслідок чого стався падіння. В результаті аварії неповнолітній отримав тілесні ушкодження і був госпіталізований до лікарні.
Правоохоронці Волині підкреслюють, що влітку спостерігається зростання аварій за участю мотоциклів. Поліція звертається до байкерів з проханням суворо дотримуватися правил дорожнього руху, обирати безпечну швидкість, використовувати мотошоломи та уникати керування транспортом у нетверезому стані.
Також поліція звертається до батьків: не допускати, щоб неповнолітні керували мотоциклами, мопедами чи іншими транспортними засобами без відповідного права керування, належних навичок та контролю дорослих. Такі необдумані рішення та халатність з боку дорослих можуть призвести до трагічних наслідків.
Медичні фахівці також наголошують на необхідності дотримання обережності при керуванні мопедами та мотоциклами через високий ризик серйозних травм. Оскільки мотоцикліст не має захисту у вигляді кузова, навіть легкі аварії можуть закінчитися переломами, черепно-мозковими травмами та інвалідизацією.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу