З початку доби на фронті зафіксовано 47 бойових зіткнень, причому російські війська найбільше активізувалися у районі Покровського напрямку.
З початку доби між українськими військовими та російськими силами сталося 47 бойових конфліктів, при цьому найбільший тиск з боку агресора відчувається на Покровському напрямку.
Про це Генеральний штаб Збройних сил України повідомив у Фейсбуці, оприлюднивши оперативну інформацію станом на 16:00 середи, 11 лютого, передає Укрінформ.
"Від початку доби на фронті відбулося 47 бойових зіткнень", - йдеться у повідомленні.
За даними Генштабу, противник з території РФ завдав артилерійських обстрілів по районах населених пунктів, серед яких Хрінівка Чернігівської області; Рогізне, Іскрисківщина, Будки, Рижівка, Уланове, Середина-Буда, Ходине Сумської області.
На Північно-Слобожанському та Курському напрямках противник здійснив 40 атак на населені райони та позиції наших військових підрозділів.
На Південно-Слобожанському напрямку противник п'ять разів атакував у районі населеного пункту Вовчанськ та у бік населених пунктів Графське і Охрімівка. Три боєзіткнення на цей час тривають.
На Куп'янському напрямку в даний момент не зафіксовано жодних наступальних дій з боку противника.
На Лиманському напрямку українські воїни відбили три атаки загарбників у бік Лимана та Ставків. Одне боєзіткнення триває.
На Слов'янському фронті російські війська п’ять разів здійснили спроби просунутися до позицій наших військових поблизу населеного пункту Дронівка, а також у напрямку Закітного та Рай-Олександрівки.
На Краматорському напрямку ворог не здійснював наступальних операцій.
На Костянтинівському напрямку ворог провів шість атак біля населених пунктів Плещіївка, Щербинівка, а також у напрямку Костянтинівки, Новопавлівки та Софіївки.
На Покровському фронті з ранку російські агресори здійснили 18 спроб витіснити українських військових з їхніх позицій у районах населених пунктів Родинське, Покровськ, Котлине, Молодецьке, Філія, а також у напрямку Нового Шахового та Новопавлівки. Сили оборони успішно протистоять атакам та вже відбили 16 з них.
На Олександрівському напрямку противник здійснив три атаки, зокрема в районі Злагоди та поблизу Іванівки. Гаврилівка, Новоселівка та Великомихайлівка стали жертвами авіаударів з використанням керованих бомб.
На Гуляйпільському напрямку українські оборонці відбили десять атак окупантів, у районах Гуляйполя, Добропілля, Дорожнянки та у бік Залізничного, Цвіткового. Крім того, ворожа авіація завдала ударів по населених пунктах Верхня Терса, Гуляйпільське, Любицьке, Лісне, Воздвижівка, Чарівне, Гірке. Два боєзіткнення ще тривають.
На Оріхівському напрямку ворог не здійснював наступальних операцій. Новоолександрівка та Веселянка були піддані авіаударам з використанням керованих бомб.
На Придніпровському напрямку ворог здійснив одну безуспішну наступальну дію та завдав авіаудару по населеному пункту Веселе.
На інших фронтах значних змін у ситуації поки що не спостерігається.
Згідно з повідомленням Укрінформ, відомості про те, що російські військові нібито захопили село Залізничне у Запорізькій області, є неправдивими. Це населений пункт залишається під контролем українських захисників, незважаючи на регулярні авіаудари.