Кабінет Міністрів України оголосив про програму "Зроблено в Україні", в рамках якої 75 вітчизняних виробників отримають 348,1 мільйона гривень у вигляді грантів для задоволення інвестиційних потреб.

75 компаній отримали перемогу в новій хвилі грантової програми, спрямованої на підтримку переробних підприємств. Загальна сума заявок переможців перевищує 348,1 мільйона гривень. Про це повідомив Андрій Телюпа, заступник Міністра економіки.

Міністерство економіки вже видало наказ про надання грантів за рахунок Державного бюджету 15 переможцям цього етапу. У сумі вони отримають приблизно 101,6 мільйона гривень. Серед виробничих компаній, які вирішили вдосконалити або розширити своє виробництво за підтримки грантів на переробку в рамках програми "Зроблено в Україні", є як новачки, що тільки починають свій шлях до значних досягнень, так і вже відомі в Україні та за її межами підприємства, -- зазначив Андрій Телюпа.

Отже, Чернігівська фабрика "Берегиня" отримала грант для розширення своїх виробничих потужностей. Її продукція користується високим попитом на ринку. Фабрика виготовляє взуття як для дорослих, так і для дітей, включаючи також ортопедичні моделі.

Крім того, грант буде надано компанії "НОРМАІЗОЛ", яка є одним з провідних українських виробників тепло-, гідро-, шумо- та віброізоляційних матеріалів. Її продукція не лише реалізується на внутрішньому ринку, але й експортується за кордон.

Серед грантоотримувачів -- виробничо-комерційна фірма "ЛОСК". Компанія спеціалізується на обробці скла та дзеркал, її продукція багато років представляла Україну на міжнародних виставках та конкурсах.

Також серед переможців грантової програми -- підприємства агропереробки, виробники будівельних матеріалів тощо. Грантоотримувачі подавали заявки на гранти в розмірі від 2 млн грн до 8 млн грн.

Державний центр зайнятості ухвалить рішення про надання грантів ще 60 переможцям програми, загальна сума яких перевищує 246,5 мільйона гривень.

Як здобути фінансування через грант?

Грант може бути отриманий за умов співфінансування: до 50% витрат покриває грант, а залишок - за рахунок переробника. Якщо підприємство знаходиться на деокупованих територіях або в зонах, де мали місце або можуть відбутися бойові дії, а також займається виробництвом БПЛА чи належить до поліграфічної сфери, держава фінансує до 80% вартості проєкту, тоді як грантоотримувач сплачує лише 20%.

Програма отримує фінансування з двох різних джерел:

Інші публікації

У тренді

dpnews.com.ua

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на dpnews.com.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на dpnews.com.ua

© Деснянська правда. All Rights Reserved.