З прикордонних територій Запорізької та Дніпропетровської областей евакуюють більше 3 тисяч дітей.

Фото: Міністерство розвитку громад і територій

Через складну безпекову ситуацію починається обов'язкова евакуація дітей разом із батьками або законними представниками з прикордонних населених пунктів Запорізької та Дніпропетровської областей.

Цю інформацію озвучило Міністерство розвитку територій та громад.

В цілому, планується евакуація більше ніж 3 тисяч дітей.

Рішення ухвалили під час засідання Координаційного штабу з питань проведення евакуації населення.

Підлягають обов'язковій евакуації:

Запорізька область -- 4 населені пункти, 651 дитина Дніпропетровська область -- 40 населених пунктів, 2 463 дитини

Евакуація здійснюється переважно з прикордонних районів, де ризик для цивільних, зокрема дітей, залишається значним.

Міністерство також повідомило, що обов'язкова евакуація триває у Чернігівській області:

у трьох населених пунктах її вже завершили; ще у 11 населених пунктах евакуаційні заходи продовжуються.

Згідно з інформацією Мінгромад, з 1 червня з прикордонних районів України було евакуйовано близько 150 тисяч осіб, серед яких майже 18 тисяч дітей та понад 5 тисяч людей з обмеженими можливостями.

В Україні функціонують 17 транзитних центрів, де евакуйовані особи можуть отримати гуманітарну допомогу, а також медичну та психологічну підтримку. Окрім того, надається юридичний супровід і допомога в відновленні документів та оформленні соціальних виплат.

Інші публікації

У тренді

dpnews.com.ua

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на dpnews.com.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на dpnews.com.ua

© Деснянська правда. All Rights Reserved.