"Добро завжди знаходить шлях назад": Валентина з Чернігівської області поділилася своєю історією для музею "Голоси мирних" Фонду Ріната Ахметова.

Валентина вже більше трьох десятиліть присвятила себе роботі з дітьми, які потребують особливої уваги та мають непрості життєві обставини. Нині вона очолює спеціалізований заклад у Чернігівській області, де піклується про розвиток своїх вихованців навіть у складні часи війни. Свої переживання та досвід Валентина поділилася під час новорічної акції програми "Рінат Ахметов - Дітям".

Святковий захід, організований командою Фонду у закладі, приніс дітям безліч позитивних вражень, які так потрібні у цей час:

"Сьогодні до нас завітало безліч радості! Всі з нетерпінням чекають, що Новий рік принесе позитивні зміни," - зазначила Валентина Проценко, директорка Удайцівського навчально-реабілітаційного центру, який співпрацює з Музеєм "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

За словами пані Валентини, вихователі активно інформують своїх підопічних про події, які відбуваються в Україні, прагнучи допомогти їм відчути свою причетність. Крім того, вони навчають дітей ділитися добром.

"Коли наш колектив долучається до заходів на підтримку фронту, діти, які вміють, завжди створюють листівки або малюнки для наших захисників. Пані Валентина зазначає: 'Коли ми робимо добрі справи, вони неодмінно повернуться до нас.'"

Вона зазначає, що діти насправді усвідомлюють все, що відбувається навколо. Вони розуміють, чому в навчальному закладі щодня проводиться хвилина мовчання, а також чому під час повітряної тривоги, навіть уночі, необхідно йти до укриття.

Історія Валентини Проценко доступна за цим посиланням.

Акція до Нового року, організована Фондом Ріната Ахметова, є важливою частиною програми "Рінат Ахметов - Дітям", яка регулярно забезпечує різноманітну підтримку українським дітям. Протягом своєї діяльності Фонд надав допомогу 5 мільйонам юних українців. "Рінат Ахметов - Дітям. Допомога, що забезпечує світле майбутнє."

Музей "Голоси Мирних", заснований Фондом Ріната Ахметова, збирає свідчення цивільних осіб України, які пережили війну, у форматі особистих історій. У його архіві вже зберігається понад 120 тисяч таких оповідань. Ви також можете поділитися своєю історією на порталі музею або зателефонувати на безкоштовну гарячу лінію 0 (800) 509 001.

Інші публікації

У тренді

dpnews.com.ua

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на dpnews.com.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на dpnews.com.ua

© Деснянська правда. All Rights Reserved.