У зв'язку з небезпекою для життя понад 3 тисячі дітей разом із батьками покидають Дніпропетровську та Запорізьку області.

Через складну безпекову ситуацію ухвалено рішення про примусову евакуацію понад 3 тисяч дітей разом із батьками із 44 прифронтових населених пунктів Запорізької та Дніпропетровської областей

У Запорізькій області планується евакуація 651 дитини з чотирьох населених пунктів, що входять до складу двох громад. В той же час, у Дніпропетровській області проводиться евакуація 2,463 дітей з 40 населених пунктів, які належать до п'яти громад.

"Ми окремо розглянули ситуацію в Чернігівській області. 30 грудня в 14 населених пунктах було оголошено обов'язкову евакуацію: у трьох з них цей процес вже завершено, а в одинадцяти – продовжується. Важливо, щоб регіони, які приймають евакуйованих, злагоджено діяли та створили належні умови для сімей", -- зазначив Олексій Кулеба.

Він додав, що з 1 червня з прифронтових територій до більш безпечних областей уже евакуйовано 150 тисяч людей. Серед них -- майже 18 тисяч дітей та понад 5 тисяч людей з обмеженою мобільністю.

Для організації процесів функціонують 17 транзитних центрів.

"Тут люди отримують комплексну підтримку: гуманітарну, медичну, психологічну, юридичну та соціальну. Їм допомагають відновити документи, оформити виплати та соціальні послуги, а також фінансову підтримку від держави та гуманітарних партнерських організацій", -- зазначив Кулеба.

Інші публікації

У тренді

dpnews.com.ua

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на dpnews.com.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на dpnews.com.ua

© Деснянська правда. All Rights Reserved.