Внаслідок ситуації з безпекою на окремих ділянках рух потягів обмежено - повідомляє Укрзалізниця.
На деяких ділянках рейси обмежили або скасували, замінивши їх автобусними трансферами.
У Сумській та Чернігівській областях України можуть відбутися швидкі зміни.
Крім того, з учорашнього дня (понеділка, 9 лютого) було обмежено:
У Чернігівській області на певний час призупинено курсування поїздів "Сновськ - Бахмач" та у зворотному напрямку.
У Харківській області ділянка "Лозова - Барвінкове - Краматорськ" і надалі залишається зоною підвищеного ризику.
"Укрзалізниця повідомила, що на цій ділянці забезпечено автобусний об'їзд."
У Запорізькій області продовжується активний моніторинг безпекової ситуації. Зазначається, що в залежності від розвитку подій можуть:
"Звертаємо увагу пасажирів на необхідність уважно сприймати вказівки поїзних команд та співробітників вокзалу", - підкреслили в Укрзалізниці.
У залізничному управлінні висловили вдячність благодійному фонду "Проліска" за сприяння в організації автобусних трансферів у напрямках Запоріжжя та Краматорська, а також за допомогу в евакуації цивільних осіб з Донеччини до евакуаційних потягів, що курсують на Харківщині.