Остання, одинадцята масштабна агресія росії проти енергетичної інфраструктури України: які зміни в постачанні електроенергії | УНН

Російські війська знову вчинили масштабний наступ на енергетичні об'єкти в різних областях України. Енергетичні компанії займаються відновленням пошкоджених систем, запроваджені аварійні відключення, а електроенергія імпортується з п'яти країн.

З початку року російські війська вже провели 11 масованих атак на українську енергосистему за допомогою ракет та дронів, внаслідок чого постраждали енергетичні об'єкти в кількох регіонах. Енергетики прикладають всі зусилля для швидкого відновлення пошкодженого ворогом обладнання. Після скасування аварійних відключень будуть діяти графіки, затверджені обленерго, повідомляє УНН.

Вночі та вранці противник здійснив чергову, вже одинадцяту за рахунком з початку року, масовану атаку за допомогою ракет і дронів на енергетичну інфраструктуру України. У результаті було пошкоджено енергетичні об'єкти в декількох областях. Аварійно-відновлювальні роботи розпочалися відразу після скасування повітряної тривоги. Енергетики докладають всіх зусиль, аби якомога швидше повернути до роботи обладнання, яке постраждало від агресії.

Як зазначили у НЕК, "під час повітряної тривоги були запроваджені аварійні відключення, які наразі продовжують діяти". І нагадали, що під час застосування аварійних - раніше оприлюднені графіки погодинних відключень не діють.

"Про скасування аварійних відключень буде повідомлено додатково", - вказали у компанії.

Після завершення аварійних відключень, як повідомляється, буде оновлено дані про графік та тривалість погодинних відключень для побутових споживачів.

Використання

"Використання залишається високим. Сьогодні, 28 листопада, станом на 5:00, його рівень був таким же, як і попереднього дня - у середу. Вчора, 27 листопада, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 2,5% нижчим, ніж максимум попередньої доби - у вівторок, 26 листопада", - ідеться у повідомленні.

Непогода

На Чернігівщині через наслідки негоди, станом на ранок, залишаються знеструмленими 17 населених пунктів. Енергетики продовжують аварійно-відновлювальні роботи, щоб якнайшвидше відновити живлення усіх споживачів.

Експорт

Процес проходитиме протягом 24 годин, залучаючи Польщу, Румунію, Словаччину, Угорщину та Молдову. Загальна кількість становитиме 8 668 МВт*год, з піковою потужністю, яка в окремі години може досягати 897 МВт.

Інші публікації

У тренді

dpnews.com.ua

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на dpnews.com.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на dpnews.com.ua

© Деснянська правда. All Rights Reserved.