У Києві відбулися зміни в графіках відключення електроенергії: компанія ДТЕК представила оновлені розклади.

У декількох чергах збільшилась кількість годин з відключенням світла

У вівторок, 9 грудня, компанія ДТЕК оприлюднила оновлені графіки стабілізаційних відключень світла для столиці України. Про це повідомляє компанія в Telegram.

"Київ: нові розклади відключень на 9 грудня. У разі будь-яких змін, ми швидко повідомимо вас через наш телеграм-канал," - зазначено у повідомленні.

Відповідно до нових графіків, у деяких чергах спостерігається зростання тривалості відключень електрики.

Нагадаємо, що 2 грудня агресор завдав удару по енергетичному об'єкту ДТЕК в Одеській області. Внаслідок атаки 36 300 сімей залишилися без електрики, але 8 000 з них вдалося підключити з використанням резервних схем. У ніч на 5 грудня ворог знову атакував енергетичні об'єкти в кількох регіонах, в результаті чого пошкоджено обладнання та сталися локальні відключення електрики. 6 грудня агресор здійснив масований ракетно-дроновий удар по енергетичних об'єктах генерації, розподілу та передачі електроенергії в Київській, Чернігівській, Львівській, Одеській, Запорізькій, Дніпропетровській, Миколаївській та Харківській областях.

Раніше було оголошено, що 9 грудня в усіх областях України введуть обмеження на споживання електроенергії.

Читайте також: масована атака рф на енергетику: без світла понад 5 200 абонентів.

Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина - і ви в курсі подій. Також стежте за нами у мережі WhatsApp. Для англомовної аудиторії маємо WhatsApp англійською.

Інші публікації

У тренді

dpnews.com.ua

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на dpnews.com.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на dpnews.com.ua

© Деснянська правда. All Rights Reserved.