Суспільне оголосило імена лауреатів Радіодиктанту-2024 4 грудня 2024 року

З однією помилкою -- переможців немає, а всього двох помилок припустилися кілька учасників:

► Наталя Тімічева;

► Андрій Бондар (викладач української мови та інформатики в Крушинській гімназії, що підпорядкована Глевахівській селищній раді Київської області);

► Юлія Перещ, учениця Остерського ліцею №1, який підпорядкований Остерській міській раді Чернігівської області;

► Дарина Крячко;

Наталія Рубежанська.

"Переважна більшість дописів до листів -- зі словами подяки, захопленнями як текстом, так і читцем. Цього року було тільки декілька скарг щодо швидкості читання або загальних незадоволень, -- підсумовує виконавча продюсерка Українського Радіо, координаторка Радіодиктанту національної єдності Юлія Шелудько. -- Багато листів отримали із небезпечних зон, зокрема: Покровська, Сум, смт Черкаського (Донецька обл.), Костянтинівки (Донецька обл.), Лиману (Луганська обл.), Херсону, Слов'янська, Луганська, Дружківки (Донецька обл.), Краматорська. Найстаршому учаснику 99 років, а двом наймолодшим -- по 7".

Також варто зазначити: Більше 700 тисяч осіб стали слухачами та глядачами Радіодиктанту-2024.

Загалом на перевірку надійшло понад 10 тисяч текстів Радіодиктанту, більшість з них електронною поштою, але є і паперові листи.

"Найбільший україномовний флешмоб об'єднав усі континенти нашої планети -- українці писали Радіодиктант у різних куточках світу. Географія листів, як завжди світова: паперові листи надійшли з Німеччини, Італії, Болгарії, Австрії, Угорщини та Польщі. Електронні листи з-за кордону надійшли з понад 30 країн, -- зазначив член правління Суспільного Дмитро Хоркін. -- Серед країн, де писали Радіодиктант -- Албанія, Австралія, Азербайджан, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Греція, Ізраїль, Ірландія, Іспанія, Італія, Казахстан, Канада, Кіпр, Латвія, Литва, Маврикій, Німеччина, Норвегія, ОАЕ, Польща, Румунія, росія, Словаччина, США, Швейцарія, Шотландія, Швеція, Туреччина, Туніська Республіка, Франція, Фінляндія, Чехія".

25 жовтня відбулася трансляція Радіодиктанту національної єдності-2024, присвячена Дню української писемності та мови. Цей найбільший україномовний флешмоб традиційно об'єднав людей з усіх куточків світу у спільному написанні. Цього року текст під назвою "Магія голосу" створила відома письменниця Оксана Забужко. У прямому ефірі його озвучив поет і військовий Павло Вишебаба, який зачитав його зі студії.

Суспільне транслювало Радіодиктант наживо на всіх платформах: на хвилях Українського Радіо та Радіо Культура, в ефірі телеканалу Суспільне Культура, на ютуб-каналі Українського Радіо та на фейсбук-сторінках Суспільного. Загалом станом на 28 жовтня понад 700 тисяч людей дивилися та слухали Радіодиктант.

Суспільне Мовлення – це незалежна медіа-компанія з широким охопленням на всіх доступних платформах: телеканали Перший, Суспільне Культура, Суспільне Спорт, а також національна мережа регіональних каналів; радіостанції, такі як Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура та Радіоточка. Актуальні новини ви можете знайти на сайті suspilne.media, а також на національних і місцевих цифрових платформах. Ми ведемо мовлення на мовах національних спільнот, представляємо Україну на конкурсі Євробачення, розвиваємо дитячий проект "Бробакс" і навчаємо медіа-спільноту в Академії Суспільного Мовлення. Також ми пропонуємо Суспільну Медіатеку — платформу, яка містить унікальні відео та аудіо з 1950-х років до сьогодні. Ми стоїмо на захисті свобод в Україні.

Підтримайте ініціативу Суспільного Мовлення в партнерстві з Фондом "Повернись живим" на користь батальйону безпілотних авіаційних систем 14-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України.

Інші публікації

У тренді

dpnews.com.ua

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на dpnews.com.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на dpnews.com.ua

© Деснянська правда. All Rights Reserved.