Росіяни активізували дії дронів, здійснюючи запуски з південних та північних регіонів: де існує ризик атак.

Як зазначає РБК-Україна, посилаючись на повідомлення в Telegram від Повітряних сил Збройних сил України.

Зазначимо, що військові починаючи з 21:11 вже почали фіксувати групи ударних дронів. Зокрема:

Через кілька хвилин у Повітряних силах ЗСУ поінформували, що зафіксовано ще групи "Шахедів", які летять через північ Чернігівської області.

Окрім цього, згідно з останніми відомостями, спостерігаються нові угруповання безпілотників, що діють з Донецької області у бік Харкова.

Станом на 21:40 карта повітряних тривог має такий вигляд. Як можна побачити, сигнал продовжується у Чернігівській, Сумській, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій та Донецькій областях.

Інші публікації

У тренді

dpnews.com.ua

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на dpnews.com.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на dpnews.com.ua

© Деснянська правда. All Rights Reserved.