Мобілізаційні заходи будуть посилені: наразі існуючий рівень є недостатнім.

Невідворотна потреба або новий виклик для суспільства.

У Чернігівській області готуються посилити мобілізацію, оскільки поточний рівень поповнення лав ЗСУ не виправдовує очікувань. Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус.

Він висловив незадоволеність поточними результатами і оголосив про впровадження нових заходів для активізації мобілізаційних процесів. Чаус акцентував, що посилений режим мобілізації триватиме до досягнення перемоги України. Це дозволить дати відпочинок тим підрозділам, які вже тривалий час виконують свої обов'язки на фронті, а також продемонструє ворогу готовність української армії захищати свою територію, повідомляє Суспільне.

Нерідко виникає дискусія про те, що територіальні центри комплектування (ТЦК) просто виконують свої функції. Якщо б не почалася війна, ініційована Росією, працівникам ТЦК не довелося б займатися розподілом повісток. Водночас важливо усвідомлювати, що єдиним агресором для України є Росія, і різниця між українськими та російськими військовими стає дедалі більш помітною.

Наші військовослужбовці проходять ретельну підготовку перед тим, як вирушити на фронт, в той час як російські командири часто кидають своїх солдатів у бій без необхідних навичок і без належної уваги до їхньої безпеки. Окупанти не сприймають українців як рівноправних і демонструють це через жорстокість на захоплених землях. У свою чергу, українці змушені боротися за свою батьківщину проти агресії.

Україна бореться за своє існування, а єдиним її ворогом залишається росія, яка намагається зруйнувати українські домівки та життя. Якщо ми не захищатимемо свою землю та не проводитимемо мобілізацію, то росіяни прийдуть у наші міста і примусять нас воювати за їхні інтереси, завойовуючи інші країни Європи.

На фоні цього, Центр протидії дезінформації (ЦПД) акцентує увагу на тому, що російські медіа намагаються викривити реальність в Україні, подаючи її як "хаос" і перебільшуючи значення подій. Ворожі ЗМІ активізували публікації, які пропагують антимобілізаційні настрої, зокрема поширюють меседжі типу "мобілізація в Україні є несправедливою" або "українська влада прагне вести війну до останнього". Водночас про жорсткі заходи мобілізації в самій росії вони, звісно, не згадують.

В Україні мобілізацію було введено як необхідний крок у відповідь на повномасштабну агресію з боку росії. Це єдиний спосіб забезпечити захист національних інтересів і протистояти загрозам.

Раніше ми згадували, що мобілізація в захоплених регіонах має серйозні наслідки, адже відмова може призвести до фатальних наслідків.

Окупанти вчиняють жорстокі дії щодо українських дітей, замість того щоб вивчати історію, вони зосереджуються на біографії Путіна. Дізнайтеся більше на Знай.ua.

Нагадуємо, що в тимчасово захоплених регіонах України спостерігається нестача кваліфікованих кадрів.

Інші публікації

У тренді

dpnews.com.ua

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на dpnews.com.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на dpnews.com.ua

© Деснянська правда. All Rights Reserved.