Миколаївська область потрапила до п’ятірки регіонів, що подали найбільшу кількість проектів в платформу DREAM.

У систему DREAM додали 537 проєктів з відбудови Миколаївської області на загальну суму 39,7 мільярда гривень.

Такі дані опубліковані станом на 9 лютого в цифровій системі DREAM, пишуть "МикВісті".

До трійки за кількістю поданих проєктів у системі потрапили Київська область - 1663 проєкти (176 мільярдів гривень), Харківська область - 976 проєктів (55 мільярдів гривень) та Дніпропетровська область - 651 проєкт (52,6 мільярда гривень).

Миколаївщина зайняла четверту позицію з 537 проектами на загальну суму 39,7 мільярда гривень. Після неї йде Чернігівщина з 529 проектами, загальна вартість яких становить 24,9 мільярда гривень.

У Миколаєві було подано найбільшу кількість проєктів з відновлення Миколаївської області - 271. Для їх реалізації необхідно 18,8 мільярда гривень, тоді як наразі доступно лише 2,5 мільярда гривень.

Додатково, до державної цифрової екосистеми включено проєкти відновлення в громадах Очаків, Куцуруб, Чорноморськ, Коблівка, Нечаяне, Снігурівка, Широке, Воскресенське, Березнегувате, Баштанка, Новий Буг, Нова Одеса, Вознесенськ та Мигіївка.

У березні 2024 року команда проєктного офісу DREAM презентувала громадам Миколаївської області цифрові інструменти. 16 громад Миколаївщини вже мають власні профілі в DREAM. Загалом з екосистемою DREAM вже працюють 815 органів управління (громад, обласних адміністрацій, центральних органів виконавчої влади).

В проєктному офісі DREAM пояснили, що екосистема є механізмом, який дає змогу громадам залучати інвестиції для відновлення пошкодженої інфраструктури. Водночас, вона забезпечує інвесторам можливість прозоро слідкувати за витрачанням своїх коштів та їх ефективністю.

Влада Очакова наразі планує залучити фінансування для кількох проєктів у місті через державну платформу DREAM. Серед них — зведення туристично-інформаційного центру, для реалізації якого необхідно 4 мільйони гривень.

Міська адміністрація має намір створити реабілітаційний центр для ветеранів та осіб з інвалідністю, які постраждали під час війни. Орієнтовна вартість реалізації проекту становить 190 мільйонів гривень, а термін виконання робіт заплановано на 4 роки.

Одночасно, за допомогою системи DREAM, ведуться пошуки донора, готового фінансувати відновлення палацу культури в Очакові, який постраждав від російських обстрілів. Для цього необхідно залучити 10 мільйонів гривень.

Інші публікації

У тренді

dpnews.com.ua

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на dpnews.com.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на dpnews.com.ua

© Деснянська правда. All Rights Reserved.