Гранти для підприємців: де знайти фінансування для започаткування, підтримки та відновлення бізнесу.

У новій підбірці фінансових можливостей для бізнесу ви знайдете невеликі, але легкі у отриманні гранти, освітні курси та конкурси. Грантодавці звертають особливу увагу на жінок-підприємиць, команди в галузі miltech, а також бізнеси, які постраждали через війну. Не втрачайте можливість: заповнюйте аплікаційні форми та приєднуйтеся до національних та міжнародних ініціатив. Зверніть увагу, що термін реєстрації на одну з програм дуже скоро закінчується!

Грантодавець: Данська рада у справах біженців (DRC) за підтримки Бюро з питань гуманітарної допомоги USAID.

Короткий опис: Грантова програма має на меті допомогти малим і середнім підприємствам та підприємцям з Дніпропетровської, Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Харківської, Сумської та Чернігівської областей подолати наслідки ескалації війни, щоб вони могли відновити або продовжити свою діяльність.

Умови участі: Запрошуємо до участі підприємства та фізичних осіб-підприємців з Дніпропетровщини, Херсонщини, Миколаївщини, Запоріжжя, Харківщини, Сумщини та Чернігівщини. Участь можуть брати ті, хто має не більше 20 працівників і працює щонайменше два роки. Необхідно підготувати детальний бізнес-план, в якому буде чітко описано, як планується використовувати грантові кошти. Крім того, потрібно продемонструвати, що продукт або послуга відповідає вимогам ринку, а також обґрунтувати доцільність отримання гранту з маркетингової точки зору.

Фінансування: до $5000 на одного учасника.

Як взяти участь: Щоб зареєструватися на участь у програмі, потрібно заповнити онлайн-форму.

Грантодавець: Онлайн-видання AgroPortal.ua за підтримки Програми USAID АГРО у межах всеукраїнського конкурсу "СИЛА АГРОЗМІН".

Короткий опис: Конкурс покликаний популяризувати інноваційність та технологічність господарювання невеликих сільськогосподарських та фермерських господарств через поширення інформації про впроваджені кейси і цікаві рішення аграріїв, які допомогли їм зменшити витрати ресурсів, збільшити ефективність виробництва та знайти нові ринки збуту.

Умови участі: Ми запрошуємо фермерів та аграрні підприємства, які обробляють до 5 тисяч гектарів, а також невеликі переробні компанії, що впроваджують інноваційні рішення у своїй діяльності. У своїх заявках учасники повинні детально описати, які інновації вони реалізували, які проблеми ці рішення допомагають вирішити і яких позитивних результатів було досягнуто. Конкурс поділяється на три категорії: відповіді на виклики зміни клімату, інновації в агрономії та Smart-управління, а також новітні рішення в агропереробці.

Фінансова підтримка: Учасник, який здобуде перемогу в конкурсі, отримає грошовий винагороду в сумі 100 тисяч гривень для впровадження інноваційних проектів (закупівля обладнання та послуг).

Як долучитися: Додаткову інформацію про конкурс можна знайти в його Положенні. Заявки подаються за допомогою онлайн-форму.

Грантодавець: Impact Force у партнерстві з ООН Жінки за сприяння Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту і національного проєкту у межах програми "Мрій та досягай".

Короткий опис: Стартувала друга хвиля освітньої програми для підприємиць "Мрій та досягай". Програма пропонує комплексну тримісячну підготовку з 13 інтенсивних онлайн-модулів на теми цифрового маркетингу, бізнес-стратегії та впровадження стійких, соціально відповідальних бізнес-моделей. Учасниці отримають знання для створення та просування власного бізнесу в онлайн-середовищі, адаптації бізнес-ідей до нових ринків та аудиторій, а також для переведення офлайн-бізнесів в онлайн-формат.

Умови участі: У конкурсі можуть брати участь жінки з України, які досягли 18-річного віку і зазнали наслідків війни. Це стосується, зокрема, внутрішньо переміщених осіб, одиноких матерів, ветеранок та представниць уразливих груп, які втратили джерела доходу або опинилися в небезпечній ситуації щодо їхнього фінансового становища. Особлива увага буде зосереджена на жінках з Східної та Південної України. Програма відкрита для всіх: як для тих, хто лише має початкову ідею, так і для тих, хто вже веде бізнес і бажає його розвивати.

Фінансування: Ваучер на $1000 для відкриття чи розвитку власної справи отримають учасниці програми після закінчення навчання.

Як долучитися: Інформацію про програму можна знайти на платформі Дія.Бізнес. Для реєстрації перейдіть за наданим посиланням.

Фінансова організація: Проект Victory Drones в партнерстві з українсько-американським акселератором MITS Capital в рамках ініціативи Defense Tech Bootcamp.

Короткий опис: Основна мета програми полягає у створенні сприятливих умов для інновацій та розвитку нових рішень в Україні. Програма має на меті підтримку розробки технологій, які здатні посилити боєздатність українських збройних сил, а також надання інструментів і знань для успішного виходу на ринок та залучення інвестицій. Крім того, вона сприятиме встановленню партнерських зв'язків між представниками оборонної промисловості та інвесторами. Навчальний процес розпочнеться на початку грудня 2024 року.

Умови участі: Заявки на участь можуть подавати команди, які мають розроблені рішення на етапі PoC (доказ концепції) або на більш просунутому рівні, і працюють у наступних сферах: безпілотники, безпілотні наземні системи, безпілотні підводні апарати, засоби радіоелектронної боротьби, комунікаційні технології, оптична та акустична розвідка, мінування та розмінування, програмування та штучний інтелект, а також боєприпаси.

Фінансування: Загальний бюджет програми - $100 000, які будуть розподілені по $5000 серед 20 команд.

Як стати учасником: Щоб долучитися до програми, необхідно заповнити заявку.

Інші публікації

У тренді

dpnews.com.ua

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на dpnews.com.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на dpnews.com.ua

© Деснянська правда. All Rights Reserved.