З книги "Війна" Боба Вудворда, що розкриває стратегії адміністрації Байдена у зв'язку з агресією Росії проти України - Новини Весь Харьків.

Восени 2022 року, після несподіваного тріумфу Збройних Сил України, які змусили російські війська залишити Київську та Чернігівську області, а згодом і Харківську та Херсонську, Кремль зумів налякати Білий Дім загрозою використання тактичної ядерної зброї.

Розвідувальна інформація вказала на те, що ймовірність подібного використання становить 50%. Цей факт викликав серйозне занепокоєння в адміністрації Білого дому.

Міллі зателефонував Герасимову.

Бернс провів зустріч з Наришкіним у Туреччині.

Одночасно здійснювали дзвінки до союзних держав, таких як Китай, Індія, Туреччина та Ізраїль.

Щоб донести до Путіна повідомлення про можливу серйозну реакцію США у випадку навіть найменшого використання ядерної зброї, важливо зазначити, що на нього найбільше вплинула Ксі. Саме вона відкрито попередила про небезпеку застосування ядерної армії.

Міллє, спілкуючись із Герасимовим, висловив думку, що російська армія не зазнає жодних катастрофічних втрат в Україні, а отже, не виникне необхідності в застосуванні ядерної доктрини США.

Одним із доводів слугувало те, що Сполучені Штати надавали Україні військову техніку з вагомими обмеженнями, які можуть бути скасовані у разі використання ядерної зброї.

Вкінці кінців наприкінці 2022 року Байден сформулював для себе парадокс та неофіційну стратегію підтримки України.

Якщо ми не зможемо вигнати російські війська з території України, ми фактично надамо путіну шанс на певні досягнення. Проте, якщо нам вдасться повністю вигнати росіян, це може призвести до серйозної загрози використання тактичної ядерної зброї. Отже, ми опинилися в складній ситуації. Занадто великий успіх може призвести до ядерної ескалації, тоді як недостатній успіх залишає нас перед невизначеним результатом.

Отже, з осені 2022 року стратегія адміністрації Білого дому полягала в тому, щоб затягнути конфлікт, поступово виснажуючи ресурси Росії за рахунок українських зусиль. Це можна назвати своєрідною модифікацією поразки для РФ, адже війна триватиме, і в результаті путін візьме на себе часткові втрати.

Після цього розпочалася підготовка до українського контрнаступу, який обернувся трагічною втратою наших найкращих воїнів. Вчасно не було надано необхідну зброю, і не в повному обсязі. Далі наш план контрнаступу був зливом. Влітку 2023 року ми зазнали великих втрат, втративши найцінніші життя наших захисників. Затяжний конфлікт і реалізація стратегії Білого Дому, що остерігався рішучої перемоги України через погрози з боку агресора, призвели до того, що тисячі найкращих синів і доньок України заплатили найвищу ціну.

Рішеннями Білого Дому керував страх швидкої поразки росіі у війні з Україною.

Зробіть свої власні висновки.

Джерело: https://www.facebook.com/dkaleniuk

Інші публікації

У тренді

dpnews.com.ua

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на dpnews.com.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на dpnews.com.ua

© Деснянська правда. All Rights Reserved.