За допомогою багатовимірної медицини Алла Романова рятує життя

2020-08-25 08:45

Про Аллу Романову в Чернігові кажуть, що вона незвичайна людина – хвороби бачить наскрізь, а діагностує їх за допомогою багатовимірної медицини. Про одужання своєї мами розповіла Тетяна Маслюк.

– З Аллою знайома вже давно. Я працюю в салоні краси, а вона – мій клієнт. У мене захворіла мама, Тамара Андріївна, в якої лікарі знайшли бляшку в сонній артерії й  призначили їй операцію. Я вирішила не гаяти часу та звернулася до Алли, і вона погодилася допомогти. Через декілька сеансів бляшка зменшилася майже на 20 міліметрів, і мама стала почуватися набагато краще, в неї поліпшився настрій та нормалізувався тиск. Лікарі досі не вірять у позитивні результати, але факти одужання очевидні. Мама спочатку теж скептично  ставилася до нетрадиційної медицини, але зараз, коли вона літає немов на крилах,  змінила свою думку. 21 серпня у Алли день народження, і я хочу побажати їй процвітання, здоров’я та щоб навколо неї були тільки позитивні події. Від щирого серця бажаю Аллі найкращого, бо вона дуже світла й позитивна людина.
 
Алла Романова:

– За фахом у мене вища юридична і економічна освіти. Я завжди хотіла допомагати своїм близьким і стала цікавитися енергетичними практиками. Згодом я стала досвідченим енерготерапевтом і можу обстежити людину за допомогою методики багатовимірної медицини. Тетяна звернулася до мене за допомогою, бо в її мами на обстеженні в лікарні знайшли у правій сонній артерії бляшку розміром 80 мм. Матері Тетяни лікарі призначили термінову операцію, але Тетяна спочатку попросила мене зробити діагностику. Після сеансу я зрозуміла, що операцію робити необов’язково і я зможу допомогти. Це не перший ви-падок, коли я безопераційно лікую людей. Першочергово я проводжу діагностику і шукаю першопричину хвороби. Метод багатовимірної медицини допомагає тим, хто вчасно звернувся за поміччю. Є такі випадки, коли діагностика чітко вказує на те, що потрібна операція чи допомога лікарів, тому я ніколи не наражаю на ризик людей.

Стан мами Тетяни був справді важким, зі значними перепадами тиску, які вкрай небезпечні для організму.  На першому сеансі ми поспілкувались телефоном,  і я одразу почала працювати з її фантомом (за фотографією).

Як розказала Тетяна згодом, мама одразу стала почуватися набагато краще. В неї поліпшився настрій та з’явилася бадьорість. Через декілька днів вона пішла на УЗД, яке показало зменшення бляшки на декілька міліметрів. Я можу відстежити стан людини за показниками і за допомогою методики  побачити поліпшення та перевірити роботу будь-якої фізіологічної системи і стан судин. На жаль, у багатьох людей ще є стереотип, що допомогти людині можуть тільки лікарі. Але ж у даній ситуації операція для матері Тетяни була небезпечною і могла погано позначитися на її здоров’ї. Я ніколи не сперечаюся з лікарями, бо вони багато навчалися і справді допомагають людям. Але й  медикам слід не так скептично ставитися до лікування біоенергетикою, бо вона дає результат.

Наступне УЗД показало ще більше зменшення бляшки, але медсестра не повірила і сказала, що, напевно, апарат УЗД показав неправильні результати та записала більший показник. За допомогою багатовимірної медицини я допомагаю людям уже більше 5 років. У мене немає часу сперечатися зі скептиками і, натомість, бажаю їм гарного дня. Так, наприклад, до мене приходили дівчата, яким ставили діагноз безпліддя, але вони вчасно звернулися до мене й, на щастя,  після моїх сеансів змогли завагітніти.

Мене надихають тільки вдячні відгуки та теплі слова від тих, хто до мене звертається. В серйозних та складних ситуаціях, звісно, медицина нам потрібна, але метод, який я використовую, прибирає глибинну причину, яка заважає одужанню організму.

Поліна МОГІНСЬКА
Фото надане респонденткою

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42