Голова Верховної Ради Дмитро Разумков побував на Чернігівщині

2020-08-21 09:44

У ході дводенного робочого візиту на Чернігівщину Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відвідав Центр підтримки підприємництва, інновацій та стартапів, ТОВ «ПЕТ Технолоджиз» та ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант». Побував у закладі дошкільної освіти №3 «Дитяча Академія», а також у Куликівській ОТГ.

На пресбрифінгу в Чернігові він зустрічався з журналістами, підсумував свій візит до нашої області та відповів на запитання представників ЗМІ.

«Я не перший раз у Чернігові. Вчора мав приємність почути про ваші легенди, історичні місця та досягнення. А нині ми бачили повний спектр можливостей. Це й інноваційний коворкінг, який працює і буде ще розвиватись, і підприємство з історією – Прат «Елегант», і ТОВ «ПЕТ Технолоджиз», яке рухається вперед і до того ж платить високу зарплату», – розпочав брифінг Дмитро Разумков.

Також високо оцінив Голова ВР і заклад дошкільної освіти «Дитяча Академія» – перший побудований у Чернігові дитсадок за останні 25 років. Бо такі дитячі заклади, створені для комфорту і розвитку дітвори, точно працюють на майбутнє.

Говорячи про підприємництво, насамперед зазначив, що  коли спілкуєшся з бізнесом, безпосередньо розумієш проблематику, яку треба вирішувати: «Звісно, не завжди це можна зробити, а тим більше – швидко, але вважаю, що будь-який представник влади повинен намагатися врегулювати потрібні питання. До всього, підприємці не хочуть втрачати фахівців через COVID-19, бо скрізь спад економіки. А відтак у світі всі борються за національні інтереси, і конкуренція збільшується.

Метою візиту Дмитро Разумков назвав те, що кожен народний депутат, навіть якщо він Голова ВР, у якого багато справ, має працювати в регіонах, аби не втратити зв’язку з виборцями.

Про підписи, які збиралися з приводу висловлення недовіри голові Чернігівської ОДА Андрієві Прокопенку, Дмитро Разумков відповів: особисто йому нічого невідомо. Так само йому невідомо, хто від «Слуги народу» балотуватиметься на посаду Чернігівського міського голови, бо кандидатури, найшвидше, затверджуватимуться на партійному з’їзді.

«Деснянська правда» нагадала панові Разумкову про прийнятий нещодавно законопроєкт, згідно з яким 24 серпня полегшується імпорт в Україну продуктів тваринного походження. І запитала, коли ж нарешті буде поліпшення і для українських виробників – і з дотаціями від держави, і з просуванням наших продуктів за кордон.

Дмитро Розумков відповів, що сьогодні багато аграрних питань  мають вирішуватися в комплексі. Наприклад, на Сумщині, де він недавно побував, є велике тваринницьке підприємство ВРХ, 5,5 тисячі голів. Надої – до 60 літрів від корови. Це стандартний показник Європи. І люди тут працюють самостійно… Тому найперше, все залежить від бізнесу. Аграрний напрямок, звісно, ключовий. Але потрібно насамперед  враховувати комплексність. І створювати інші  умови, аби допомагати й імпорту, й експорту… Мова йшла також і про ПДВ, з яким сьогодні проблеми, і про повернення системи технопарків та створення зон пріоритетного розвитку. Але відповіді були розлогими і дещо абстрактними. Тож сподіваємося на зазначені Дмитром Разумковим законопроєкти, котрі виноситимуться на розгляд ВР…

Досягненнями команди «Слуги народу», зокрема на Чернігівщині, Дмитро Разумков назвав ремонти доріг, боротьбу з COVID-19. Ставлення Голови ВР до подій у Білорусі: права людей не можна порушувати,  вибори мають відбуватися в демократичний спосіб, а дії влади повинні бути адекватними.

– Колись спікер ВР Арсеній Яценюк на моє запитання про невирішену проблему сказав, що з Печерських пагорбів далеко не видно. А як сьогодні: що видно звідти Голові ВР та вашій команді? – спитала.

– Видно не дуже добре. Тому ми і їздимо в регіони, до своїх виборців, аби дізнаватися про все на місцях.

Людмила ПАРХОМЕНКО
Фото з Інтернету

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21