Сюрприз для Наталії

2020-08-19 09:35

Наталію АНИСИМОВУ називають «людина-свято». Наталія — власниця святкової Event-агенції «FunnyFеst». Творча, креативна, усміхнена, життєрадісна і завжди сповнена нестандартними ідеями. Вона вміє реалізовувати найзаповітніші мрії людей і наповнювати їхнє життя незабутніми враженнями. Створювати свято — це її професія. І для кожної людини Наталія робить свою унікальну, яскраву історію.

І, здавалося б, цю жінку вже неможливо нічим здивувати. Але коли у тебе є неймовірно креативні друзі, все цілком можливо. І на свій день народження Наталія Анисимова отримала в подарунок несподіваний сюрприз. Для неї, її батьків і тітоньки влаштували пресконференцію у PRESSцентрі DP.NEWS.COM.UA. Ось такий незвичний формат подарунку для іменинниці від її подруги Регіни Гусак. Привітали Наталію також творчий колектив «Funny Fast» і редакція газети «Деснянська правда».

— Наталіє, до того, як створити Event-агенцію «FunnyFеst», ви працювали вчителем історії в Чернігівській школі №6.  І, певно, що ваші уроки для дітей теж були особливими та нагадували свято. Пригадайте цей період.

— Так, це був цікавий період мого життя. Я — молода вчителька, одразу після інституту. І в  мене були діти 5-6 класу. У нас були дуже цікаві уроки, а також дискусійні клуби, факультативи, політклуби. Ми часто ходили з учнями до театру…

— Ви завжди хотіли бути вчителем?

— У нас родина вчителів. Мій тато — Василь Іванович Коноваленко — викладав у нашому педагогічному інституті фізичне виховання. Був асистентом, викладачем, старшим викладачем кафедри. Він зна-ний у Чернігові тренер із баскетболу. Загальний стаж роботи — 43 роки. А мама — Валентина Володимирівна Коноваленко — вчителька англійської мови, педагог-організатор. Загальний стаж — 53 роки. Тітонька Ольга Буштрук теж працювала в школі. І у дідуся педагогічна освіта. Я знала професію вчителя з середини. І, можливо, так було написано долею, щоб я стала теж вчителькою. А оскільки тато був тренером, то пробувала займатися баскетболом, легкою атлетикою, лижами.

— А рідні не образилися, коли ви відійшли від своєї професії? 

Валентина Коноваленко, мама:

— Наталія ще з дитячих років любила влаштовувати різні святкові заходи. У нас вдома збиралося багато дітей і разом із Наталією писали сценарії до свят, робили костюми, розігрували сценки, а потім із цими ранками виступали у школі. Наталія відвідувала драмгурток у Палаці дітей та юнацтва. У неї було багато цікавих ролей. І, певно, звідти з’явився потяг до організації свят. Тому ми раділи за неї.

— Наталіє, а що спонукало вас відкрити Event-агенцію «FunnyFеst»?

Наталія Анисимова:

— Коли я працювала в школі, часто їздила у великі міста. Мене вражала енергія руху мегаполісів. Я із захопленням спостерігала за різними новаціями, які там відбувалися. І коли поверталася додому, ро-зуміла, що я хочу спробувати себе в іншій стихії. Хочу рухатися вперед і досягти чогось більшого. І коли мої учні були в 7 класі, я зрозуміла: якщо не піду зі школи зараз, то потім не зможу залишити дітей, коли вони будуть у випускних класах. У нас було дуже важке прощання. Поступово я вивчила, що таке аніматорство. Навчилася робити життя цікавим, наповненим позитивом і радістю для своїх друзів, для людей, яких раніше не знала. Мене запрошували різні люди для організації свята. І так я поступово зібрала команду молодих, активних, творчих, креативних людей. Почала їх вчити. І в Чернігові ми першими започа-ткувати рух вуличних анімацій. 

Ольга Буштрук, тітонька:

— Коли у Наталочки народилася Аніта, кожен день народження дитини був особливим і неповторним. І в нашій родині ставав неймовірним феєричним святом. Я пам’ятаю яскраву незабутню вечірку у сти-лі Гаррі Поттера. І щороку ми з нетерпінням чекали нового дня народження та обговорювали: а що ж буде цього разу? Аніта виросла великою розумницею. Вона розумна, старанна, відповідальна. Закінчила школу із золотою медаллю. Із відзнакою –  Національний транспортний університет. Вона технічний перекладач англійської та німецької мов. І нині працює в Києві в успішній ІТ-компанії.

— Наталіє, ви почуваєтеся щасливою людиною?

— Так, я дуже щаслива людина. Бо поруч зі мною є люди, яких я дуже сильно люблю і ціную. І я вдячна їм за їхню любов, тепло й підтримку як у радісні, так і сумні хвилини.  

Валентина НАУМЕНКО
Фото Мар’яни ХАРДІ

 

Інші новини:


Що віщує Кассандра Молодіжному театрові?

Молодіжний театр розпочав свій 37-й театральний сезон. І ось прем’єра. «Кассандра» за твором Лесі Українки. До речі, авторці цього року 150 літ із дня народження.

2021-09-21 08:27