Сюрприз для Наталії

2020-08-19 09:35

Наталію АНИСИМОВУ називають «людина-свято». Наталія — власниця святкової Event-агенції «FunnyFеst». Творча, креативна, усміхнена, життєрадісна і завжди сповнена нестандартними ідеями. Вона вміє реалізовувати найзаповітніші мрії людей і наповнювати їхнє життя незабутніми враженнями. Створювати свято — це її професія. І для кожної людини Наталія робить свою унікальну, яскраву історію.

І, здавалося б, цю жінку вже неможливо нічим здивувати. Але коли у тебе є неймовірно креативні друзі, все цілком можливо. І на свій день народження Наталія Анисимова отримала в подарунок несподіваний сюрприз. Для неї, її батьків і тітоньки влаштували пресконференцію у PRESSцентрі DP.NEWS.COM.UA. Ось такий незвичний формат подарунку для іменинниці від її подруги Регіни Гусак. Привітали Наталію також творчий колектив «Funny Fast» і редакція газети «Деснянська правда».

— Наталіє, до того, як створити Event-агенцію «FunnyFеst», ви працювали вчителем історії в Чернігівській школі №6.  І, певно, що ваші уроки для дітей теж були особливими та нагадували свято. Пригадайте цей період.

— Так, це був цікавий період мого життя. Я — молода вчителька, одразу після інституту. І в  мене були діти 5-6 класу. У нас були дуже цікаві уроки, а також дискусійні клуби, факультативи, політклуби. Ми часто ходили з учнями до театру…

— Ви завжди хотіли бути вчителем?

— У нас родина вчителів. Мій тато — Василь Іванович Коноваленко — викладав у нашому педагогічному інституті фізичне виховання. Був асистентом, викладачем, старшим викладачем кафедри. Він зна-ний у Чернігові тренер із баскетболу. Загальний стаж роботи — 43 роки. А мама — Валентина Володимирівна Коноваленко — вчителька англійської мови, педагог-організатор. Загальний стаж — 53 роки. Тітонька Ольга Буштрук теж працювала в школі. І у дідуся педагогічна освіта. Я знала професію вчителя з середини. І, можливо, так було написано долею, щоб я стала теж вчителькою. А оскільки тато був тренером, то пробувала займатися баскетболом, легкою атлетикою, лижами.

— А рідні не образилися, коли ви відійшли від своєї професії? 

Валентина Коноваленко, мама:

— Наталія ще з дитячих років любила влаштовувати різні святкові заходи. У нас вдома збиралося багато дітей і разом із Наталією писали сценарії до свят, робили костюми, розігрували сценки, а потім із цими ранками виступали у школі. Наталія відвідувала драмгурток у Палаці дітей та юнацтва. У неї було багато цікавих ролей. І, певно, звідти з’явився потяг до організації свят. Тому ми раділи за неї.

— Наталіє, а що спонукало вас відкрити Event-агенцію «FunnyFеst»?

Наталія Анисимова:

— Коли я працювала в школі, часто їздила у великі міста. Мене вражала енергія руху мегаполісів. Я із захопленням спостерігала за різними новаціями, які там відбувалися. І коли поверталася додому, ро-зуміла, що я хочу спробувати себе в іншій стихії. Хочу рухатися вперед і досягти чогось більшого. І коли мої учні були в 7 класі, я зрозуміла: якщо не піду зі школи зараз, то потім не зможу залишити дітей, коли вони будуть у випускних класах. У нас було дуже важке прощання. Поступово я вивчила, що таке аніматорство. Навчилася робити життя цікавим, наповненим позитивом і радістю для своїх друзів, для людей, яких раніше не знала. Мене запрошували різні люди для організації свята. І так я поступово зібрала команду молодих, активних, творчих, креативних людей. Почала їх вчити. І в Чернігові ми першими започа-ткувати рух вуличних анімацій. 

Ольга Буштрук, тітонька:

— Коли у Наталочки народилася Аніта, кожен день народження дитини був особливим і неповторним. І в нашій родині ставав неймовірним феєричним святом. Я пам’ятаю яскраву незабутню вечірку у сти-лі Гаррі Поттера. І щороку ми з нетерпінням чекали нового дня народження та обговорювали: а що ж буде цього разу? Аніта виросла великою розумницею. Вона розумна, старанна, відповідальна. Закінчила школу із золотою медаллю. Із відзнакою –  Національний транспортний університет. Вона технічний перекладач англійської та німецької мов. І нині працює в Києві в успішній ІТ-компанії.

— Наталіє, ви почуваєтеся щасливою людиною?

— Так, я дуже щаслива людина. Бо поруч зі мною є люди, яких я дуже сильно люблю і ціную. І я вдячна їм за їхню любов, тепло й підтримку як у радісні, так і сумні хвилини.  

Валентина НАУМЕНКО
Фото Мар’яни ХАРДІ

 

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55