Альфа-Банк – кредити для аграріїв

2020-08-18 09:33

Аграрна галузь на Чернігівщині – пріоритетна. І наше видання тісно співпрацює з сільгоспвиробниками Сіверського краю. Успіхи, різні питання, що хвилюють аграріїв, наше видання постійно виносить на свої шпальти.

Наразі мова про кредити для сільгоспвиробників. «Деснянська правда» віднедавна співпрацює з Альфа-Банком Україна, що пропонує аграріям вигідні умови обслуговування та кредитування.

Про кредитні програми та пропозиції, вигідні й корисні для наших аграріїв, розповідає Олександр Степанчук, директор відділення «Перше Чернігівське» Альфа-Банку Україна.

Партнерська програма – вигідно всім

Альфа-Банк дійсно пропонує аграріям вигідні умови обслуговування на кредитування. Наприклад, у рамках партнерських програм з постачальниками агрохімії. Завдяки таким програмам Альфа-Банк може запропонувати клієнтам пільгові, а іноді й унікальні умови фінансування. Зазначимо, що це буде значно вигідніше, ніж оформлення кредиту на звичайних умовах.

Сьогодні в Альфа-Банку реалізовані партнерські програми з такими компаніями: ALFA Smart Agro, корпорація UKRAVIT, компанії NERTUS, «Украгроком» та «Українські мінеральні добрива», торговий дім «ЛЕМБЕРГ» (мінеральні добрива іспанського виробника AGRITECNO). Процентна ставка по кредитах із деякими партнерами становить від 0,01% річних. Жодних обмежень на участь у програмі для фермера немає. Достатньо лише обрати виробника і повідомити про це банк. Спеціалісти банку нададуть детальну інформацію стосовно партнерської програми з конкретним виробником.

Подвійна вигода для аграрія?

Саме так. До того ж, якщо аграрій придбає продукцію саме в зазначеного виробника, банк отримує клієнта-аграрія, а аграрій – комплексне рішення. Тобто ще й партнера, якому вигідно продати саме цьому аграрію. Бо він партнер банку.

І тоді кредитна ставка буде 10% і менше за рік, в залежності від домовленості. Це кредит на гарних умовах. Бо така відсоткова ставка набагато нижча за ринкову. Клієнт також може одразу купувати потрібну йому продукцію. Варто зазначити, що всі програми розраховані на рік фінансування у вигляді разового кредиту.

А чим вигідно це виробникові?

В умовах жорсткої конкуренції виробник має чимось вирізнятися, приваблювати покупців. І не тільки якістю, а й умовами продажу. Часто ціна у різних виробників приблизно однакова. Але в нашому випадку аграрій отримує бонус у вигляді зниженої кредитної ставки. Звісно, клієнтові це подобається. І після оформлення кредиту в Альфа-Банку він ще й купує недорого потрібний продукт. Така пропозиція не може не зацікавити. До того ж в умовах посівної кампанії часто добрив та різних інших засобів не вистачає. Аграрій відтак бере кредит, банк сплачує кошти за потрібний товар. Умови кредитування влаштовують.

Банк також має свій бонус: він отримав ще одного задоволеного клієнта. Аграрій же має зручний для нього банк і пільговий кредит. А компанія-партнер отримала покупця, котрий може стати постійним. Ось такий взаємовигідний бізнес для всіх.

Експортні програми

Ще одна цікава програма реалізована завдяки співпраці Альфа-Банку Україна з Республікою Білорусь. Банк може запропонувати пільгові умови фінансування своїм клієнтам у випадку придбання агротехніки або інших основних засобів, які вироблені в Білорусі та реалізуються офіційним дилером на території України.

Програма зі змінюваною процентною ставкою

Є й програма кредитування з так званою змінюваною ставкою. Ми пропонуємо такі кредити клієнтам з річним обсягом виручки від реалізації продукції більше 50 млн грн. Змінювана ставка розраховується за формулою: Облікова ставка НБУ + 6%. При зниженні облікової ставки НБУ ставка кредитування також буде знижуватися, але не менше ніж до 12% річних. Кредити надаються клієнтам у національній валюті на поповнення обігових коштів та придбання основних засобів. Максимальний строк кредитування – 36 місяців.

До 7,5 мільйона – кредит без застави

Ще один плюс. В Альфа-Банку до 7,5 млн грн – кредит без застави. Це досить таки велика сума для фінансування. Тим більше, оформлення застави займає чимало часу. А до 7,5 мільйона – тільки порука власників підприємства. Ми за зручності для клієнта та цікаві для нього умови.

Отож звертайтеся до відділень Альфа-Банку у Чернігові на проспекті Перемоги, 96 та по вул. Рокосовського, 70. Або за телефонами (0462) 61-61-38, 61-61-59. І ви точно отримаєте ту пропозицію, котра ніби створена саме для вас.

Підготувала Людмила ПАРХОМЕНКО
 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21