Ставка на професіоналів: «Батьківщина» йде на місцеві вибори з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА

2020-08-18 08:37

Партія «Батьківщина» розпочала похід на місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня.

Лідер партії Юлія Тимошенко під час пресконференції в Києві оголосила, що «Батьківщина» іде на вибори з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА.

Юлія Тимошенко зауважила: згідно з даними останніх соціологічних досліджень, майже 70% українців вважають, що країна рухається в неправильному напрямку.

«Тому головна мета, яка сьогодні стоїть перед нашою командою, – виправити цю ситуацію. Нам потрібно завершити період невігластва, дилетантства, некомпетентності. Нам треба нарешті завершити етап приколів, відосиків. Ми просто не маємо права залишати країну з такою низькою якістю управління», – наголосила лідер партії.

Юлія Тимошенко переконана, сьогодні потрібне всеосяжне перезавантаження некомпетентної влади та припинення експериментів над країною. Саме місцеві вибори, запевнила Голова «Батьківщини», можуть дати людям надію на зміни. Адже на місцевому рівні, в кожному місті, в кожному районі, в кожному селі від дій влади залежить якість щоденного життя кожного громадянина.

За словами Юлії Тимошенко, партія «Батьківщина» планує висунути приблизно 40 тисяч кандидатів у депутати по всій країні.

На Чернігівщині вже розпочали процес підбирання кандидатів до місцевих рад. Днями відбулася зустріч керівництва парторганізації ВО «Батьківщина» з активом області. Обговорювали новий формат місцевих виборів та загальну ситуацію в області.  Голова обласної організації Сергій Пащенко розповів, що критеріями для кандидатів є професіоналізм, патріотизм та порядність.

«У нашій команді велика кількість сильних людей, які завжди залишаються вірними своїм переконанням і не бігають по партіях у пошуках індивідуальних благ. У той же час ми запрошуємо до нашої команди нових людей.  Безсумнівно, депутатами мають бути люди компетентні, фахові, здатні працювати в команді, працювати заради людей, розуміючи й поділяючи їхні інтереси. Це є команда «Батьківщини» – єдина і надійна», – зазначив Сергій Пащенко.

Місцеві вибори відбудуться в Україні 25 жовтня.
 

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42