Бельгійський посол вражений інфраструктурою Чернігова

2020-08-17 07:34

У вівторок, 11 серпня, у Чернігові перебував Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні пан Алекс Ленартс. Офіційну зустріч у Чернігівській міській раді провів із ним заступник міського голови Олександр Ломако.

Під час зустрічі поважний гість Королівства Бельгія подякував за теплий прийом і поділився своїми приємними враженнями від Чернігова, зазначивши, що він у захваті від інфраструктури нашого міста.

У вітальному слові Олександр Ломако зауважив, що протягом останніх п’яти років місто зробило дуже суттєвий прогрес у розвитку. Це стосується багатьох інфраструктурних проєктів, благоустрою і, зокрема, проєктів, реалізованих спільно з Німецьким фондом GIZ із підвищення енергоефективності закладів охорони здоров’я та освіти Чернігова.

— Я думаю, Ви помітили, що в Чернігові, у порівнянні з іншими обласними центрами, дуже гарні дороги. Це результат роботи останніх п’яти років. У нас є чудовий пляж. Він входить у п’ятірку найкращих в Україні і є однією з нових візитівок Чернігова. Це також результат роботи нашої команди останніх п’яти років, — зазначив Олександр Ломако.

Під час зустрічі заступника міського голови з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Бельгія в Україні Алексом Ленартсом були обговорені як потенційні, так і вже існуючі напрямки співпраці двох країн у різних галузях. Зокрема мова йшла про торгову марку «Чернігівське», яка стала популярним брендом нашого міста. У багатьох українців Чернігів асоціюється саме з цією маркою. А як відомо, її власником є бельгійська компанія. Це важлива інвестиція Бельгії в економіку нашого міста. І це безпосередньо пов’язує нас із Бельгією. Олександр Ломако також подякував за підтримку керівництвом Королівства Бельгії питання територіальної цілісності України, європейських прав і воїнів, які захищають нашу державу на сході України.

У свою чергу пан Алекс Ленартс висловив радість від свого візиту до Чернігова і наголосив, що він приємно вражений тим, як розвивається наше місто.

— Я їхав до Чернігова в дощову погоду, але коли приїхав, дощ одразу припинився. Думаю, що це добрий знак. Я також хотів би подивитися на різні сектори, в які можна інвестувати. Я звернув увагу, що у вас досить розвинений центр міста. Ви провели багато інновацій, і все виглядає дуже гарно. А це досить важливо. Чернігів має великий потенціал, бо розташований недалеко від Києва та аеропорту. І я помітив, що дорога до Києва реконструюється. Це також дуже добре. У вас неймовірно красиве сучасне місто. Я від нього в захваті. І я впевнений у вашому місті, вашому регіоні та в тому, що ви досягнете успіху, — наголосив пан Алекс Ленартс.

Поважний гість висловив сподівання, що співпраця між Україною та Королівством Бельгія продовжуватиметься й надалі у різних сферах. Наприкінці зустрічі учасники обмінялися сувенірами та зробили фото на пам’ять.

Валентина НАУМЕНКО
Фото з сайту Чернігівської міської ради

Інші новини:


Чернігів увійшов до топ-5 рейтингу міст України

Чернігів посів четверте місце у рейтингу найкращих міст України за результатами щорічного Українського муніципального опитування Міжнародного республіканського інституту. Результати дослідження оприлюднило видання «Новое время».

2021-09-24 13:14