Добро повертається із вдячністю людей

2020-08-11 10:35

За доброчинність та небайдужість депутата Чернігівської міської ради В’ячеслава ЛЕТУТИ на його адресу часто звучать слова вдячності від людей, яким він допоміг. І це, певно, тому, що допомога населенню по його виборчому округу не закінчується самою лише депутатською діяльністю.

«Ми відчуваємо його підтримку в усьому», «Завжди працює з людьми і для людей», «Це — людина слова», — такі відгуки ми чули про депутата міської ради. Дуже часто він допомагає людям із власної ініціативи. До приймальні депутата надходять листи-подяки за надану ним допомогу та вирішення різного роду проблем містян.  І таких доброчинних справ у списку В’ячеслава Летути, справді, дуже багато.

Спілкуючись із мешканцями міста, він розробив чіткий план дій із благоустрою будинків та прилеглих територій, який втілював протягом своєї депутатської діяльності. Так, В’ячеслав Васильович посприяв у встановленні вуличного освітлення по вулиці Єськова, оскільки питання освітлення даного відрізку не вирішувалося протягом довгих років і було нагальним для мешканців мікрорайону. Він долучався до процесу благоустрою прибудинкових територій. Разом із мешканцями займався озелененням (висаджував саджанці дерев та кущів), допомагав із ремонтом будинків.

В’ячеслав Летута небайдужий до питання енергоефективності, він встановлював у під’їздах та дворах будинків сучасне освітлення. Зокрема, під час карантину через COVID-19 пан В’ячеслав допомагав соціально незахищеним верствам населення: самотнім людям похилого віку, які не виходили з дому без нагальної потреби, малозабезпеченим сім’ям, містянам, які втратили роботу на час карантину. Разом зі своєю командою він розвозив пакунки з продуктами та грошову допомогу по домівках. І люди були приємно вражені та водночас раді такій підтримці. Адже серед них були й такі, що не мали можливості скупитися самостійно.

А працівникам дитячої стоматологічної поліклініки, Чернігівської міської лікарні №4, комунального підприємства «АТП-2528» під час карантину він передав засоби індивідуального захисту. А ще постійно допомагає й тим, хто потребує нашої особливої турботи. Він неодноразово долучався до благодійних аукціонів та різноманітних акцій на підтримку дітей з інвалідністю. В’ячеслав Васильович веде активний, спортивний та здоровий спосіб життя. Тому ще одним напрямком його благодійної діяльності є допомога спортсменам. Колись він і сам займався спортом та посідав призові місця. І знає, на скільки важливою є підтримка спортсменів-початківців.

Депутат неодноразово допомагав спортсменам із фінансуванням поїздок на змагання, забезпечував грошовими призами та подарунками переможців, дарував спортивну форму та спортивний інвентар. В’ячеслав Васильович неодноразово брав участь у підготовці дитячих свят і фестивалів.

Зокрема, у дітей залишилися гарні спогади і приємні враження від святкових подарунків до Дня Святого Миколая, Нового року, минулорічного свята з нагоди Дня захисту дітей. Цього року теж планувалося провести свято, але не вийшло через карантинні обмеження. — В’ячеслав Васильович дуже амбіційний, енергійний,  креативний та відкритий перед людьми. Добре знає проблеми міста й докладає максимум зусиль задля їх вирішення.

У всіх його словах, думках, рішеннях, уже реалізованих і ще не реалізованих, — стратегія розвитку міста Чернігова з високим рівнем життя, можливостями та працюючою економікою. Люди з його округу вдячні В’ячеславу Васильовичу за допомогу. Особливо вдячні сім’ї з дітьми та люди похилого віку, які не мали змоги під час карантину залишати свої домівки і ходити за продуктами. Ми їздили разом із В’ячеславом Васильовичем роздавати продуктові пакети та грошову допомогу і дехто дякував йому за таку підтримку зі сльозами на очах.

Адже зазвичай про цих людей нікому подбати, про них мало хто згадує. Зворушливо було бачити, як бабусі не стримували сліз радості. Та й В’ячеслав Васильович сам така людина, що бере все близько до серця. І це для нього було дуже зворушливо. Приємно, коли люди просто так приходять до В’ячеслава Васильовича в приймальню зі словами подяки. Видно, що люди його люблять і поважають. Добро повертається із вдячністю людей, — розповідають  працівники офісу та його колеги .

Валентина НАУМЕНКО

Фото надане респондентом

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42