Чернігівські  веслувальники здобули  перемогу

2020-08-04 13:31

23-26 липня у Києві відбулися зональні змагання чемпіонату України з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат 2004-2005, 2006-2007 р.н. Успішно показали себе спортсмени КПНЗ ДЮСШ «Україна» ЧМР, посівши чимало призових місць серед 21 команди з різних міст.

Про перемогу на чемпіонаті розповів старший тренер Віктор Іваненко:

- Команда цього року була добре підготовленою та гарно укомплектованою, тобто у всіх дисциплінах у нас були найкращі спортсмени. Вихованці спортшколи вибороли 6 перших місць, 5 других, 8 третіх. І загалом вони перемогли з великим відривом у командному заліку. У складі однієї команди брали участь 24 спортсмени: 12 веслувальників 13-14 років, 12 – 15-16 років і 6 тренерів, тобто по 3 тренери на кожну вікову категорію. На цих змаганнях я був представником першої команди. Майже у кожного нашого тренера є переможці та призери.

Активну участь у змаганнях брали тренери Лариса Шевцова, Сергій Гамалій, Андрій Баранов.

- Що таке зональні змагання?

- В Україні чотири зони – західна, східна, південна та центральна. До центральної зони входять такі міста, як Київ, Чернігів, Вінниця, Житомир та Черкаси, де кожна спортивна школа представляє свої команди.

- Чи заважало щось у змаганнях, які були перешкоди?

- Нелегко було займатися самою організацією – шукати транспорт, доставити човни та команди до Києва. Там, на  Трухановому острові, ми ночували в наметах, то ж треба було брати з собою чимало обладнання. Загалом було 36 дітей - спортсменів та 9 тренерів. Треба було слідкувати, щоб ніхто не запізнився на свій старт, завчасно зробив розминку. Велика  подяка тренеру Андрієві Баранову за допомогу. Ми наймали маршрутний транспорт та їхали ще своїми трьома автівками до Києва. Наступного дня, о 9-й годині ранку, вже був початок першого старту. Потрібно було вже бути на місці змагань. Але почався сильний дощ, і організаторам довелося призупинити змагання, бо діти намокли. Але наші спортсмени – молодці: ніхто не скаржився і не плакав. Після дощу змагання продовжили. З великим відривом команда з Чернігова перемогла за кількістю очок. На другому місті команда з Києва, а на третьому – з Вінниці.

Вболіваємо за наших спортсменів та бажаємо нашим переможцям гідно представити Чернігів у подальших чемпіонатах!

Поліна МОГІНСЬКА

Фото від респондента

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55