До Дня міста в Корюківці провели квести, музичне шоу і нагородили переможців багатьох конкурсів

2020-07-31 11:20

У суботу, 25 липня, на різних святкових локаціях відзначали переможців фотоконкурсу і конкурсу малюнків, які були присвячені 363-річчю Корюківки.

Найбільшу аудиторію учасників зібрав фотоконкурс «Диво Корюківки — в деталях!» Організатори навіть не очікували, що містяни такі охочі до фотозйомки. Двадцять троє фотоаматорів представили понад 500 знімків. Найменшою учасницею конкурсу стала 13-річна Маша Литвин. Усі роботи публікувалися на ФБ-сторінці Корюківської публічної бібліотеки. Переможців обирали за кількістю поширень і вподобань, які зібрали світлини.

Трьома призерами конкурсу стали Олександр Оштук, Артем Іваненко, Олена Олійник. Приз глядацьких симпатій дістався Анні Дацюк, яка відзняла на камеру ледь не кожну міську петунію! Всі учасники отримали в подарунок фоторамки, пазли і солодощі.

Переможцями конкурсу малюнків, у якому взяли участь 17 дітей — вихованців ЦДЮТ та учнів школи мистецтв — були шестеро юних художників. Перше місце журі присудило Марині Воскобой, друге розділили між собою Софія Дворецька і Катерина Голуб, а третє — Анастасія Лимаренко, Каміла Матвієнко, Поліна Борсук. Організатори конкурсу подарували дівчаткам фарби.
Родинний квест організували працівники міського Будинку культури. У ньому взяли участь дві команди зі Сновська та одна з Корюківки.

Усі завдання стосувалися міста-іменинника. Підказки для завдань були сховані у найнезвичніших місцях, навіть у шпаківнях у сквері та камерах схову АТБ. Найшвидшими виявилися корюківчани Світлана і Андрій Моложони. Переможці отримали в подарунок портативну колонку та солодощі.

Квест «Відкрий своє місто для себе» провели молодіжна рада спільно з молодіжним центром «КУБ». Із п`яти команд-учасниць, хлопці з команди «Хештег» впоралися найпершими. Свою перемогу вони здобули за 40 хвилин і отримали грошовий приз — 500 гривень.

Сертифікат на 500 гривень від кафе «Ресторан Фламенко» отримала і Яна Машталір, переможниця фотофлешмобу «Я люблю Корюківку».

А ввечері «КУБ» зібрав молодь на шоу «Вгадай мелодію». Ведучим музичного змагання був Антон Обараз. Шість команд претендували на звання найкращих знавців музики різних напрямків. Але команда «VOX POPULI» обійшла своїх суперників, виборовши подарунок у розмірі 1000 гривень.

Музичні вітання місту-імениннику, його жителям та гостям звучали на «вишиваному» майданчику від менського гурту «Стейк» та корюківських дівчат — Іванки Трубецької і Маргарити Поташної.

Наталія РУБЕЙ
Фото і текст із сайту Сусіди.Сіtу

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13