«Рідний дім» – авторитет будь-якої партії створюють люди та їхні конкретні справи

2020-07-30 11:25

Презентувати громаді Чернігова політичну партію «Рідний дім», бачення її роботи в місті та цілі в прийдешній передвиборчій кампанії і дати їй старт – така мета проведення міської конференції партії «Рідний дім», яка у вівторок зібрала під дахом Літнього театру в Центральному парку культури і відпочинку Чернігова багатьох містян і серед них – відомих та шанованих людей, чиї імена знають і поважають у нашому місті – лікарів, освітян, підприємців, представників сфер культури та спорту. 

З вітальним словом до присутніх звернувся Чернігівський міський голова, лідер політичної партії «Рідний дім» Владислав Атрошенко.

– В Україні партій багато, але «Рідний дім» – єдина з усіх. Політика та ідеологія нашої партії – дуже прості: тільки реальне місцеве самоврядування є надійним фундаментом держави, гарантом її розвитку і добробуту людей. Відродження України розпочнеться з відродження територіальних громад, сіл, селищ та міст. Вважав і вважаю, що авторитет будь-якої партії створюють люди та їхні конкретні справи. Саме конкретні справи є фундаментом нашої ідеології, конкретні справи служать драйвером партійного будівництва і розвитку «Рідного дому», – зазначив Владислав Атрошенко.

Він підкреслив, що за неповних п’ять років його команді вдалося підняти Чернігів у Всеукраїнському рейтингу розвитку обласних центрів з 20-го на стабільне 2-3 місце. І такий темп ніхто не збирається збавляти.

– Наша мета – зробити зміни на краще в Чернігові незворотними, продовжити добрі справи та вивести Чернігів на перші місця в усіх рейтингах міст України, – підкреслив лідер «Рідного долму».

Така ідеологія партії, а головне, її реалізація на практиці, знаходить підтримку в людей. Тільки за один місяць після проведення обласної партійної конференції 20 червня поточного року партійні ряди поповнилися не тільки в громадах та всіх містах нашої області, але й на Закарпатті, в Сумській, Київській областях.

Також на майбутніх виборах у списках «Рідного дому» будуть кращі представники Аграрної партії Чернігівщини та інших партій. 

– До команди «Рідного дому» доєдналися люди, які на минулих виборах йшли з «Нашим краєм», «Європейською солідарністю», «Батьківщиною» та ДемАльянсом... Сьогодні ми всі разом. Нас об‘єднали конкретні справи заради майбутнього нашого красеня Чернігова. Бо Чернігів для нас усіх – це рідний дім, – наголосив Владислав Атрошенко.

Лідер партії підкреслив, що місію «Рідного дому» бачить у тому, щоб усі позитивні процеси були не тільки продовжені і закріплені, але й стали незворотними. Саме тому партія «Рідний дім» відкрито заявляє про свою готовність брати участь у виборах 25 жовтня 2020 року.

Для реалізації програмних завдань партії потрібна підтримка і чернігівців, і жителів кожної територіальної громади області. 

– Нам необхідно підібрати і привести до всіх представницьких органів – починаючи від міської ради Чернігова, Чернігівської обласної ради і закінчуючи радами ОТГ і районів – професійні кадри, здатні відстоювати інтереси своїх виборців і територій. А такий кадровий потенціал партія «Рідний дім» має, – наголосив Владислав Атрошенко.

Слова підтримки програмних засад партії «Рідний дім» звучали під час виступів учасників конференції. Заступник міського голови Олександр Ломако, секретарка міськради Наталія Хольченкова, відомий спортсмен, член Аграрної партії в Чернігові Дмитро Митрофанов, лікарка Наталія Бабкіна, підприємець Віталій Гриць, очільниця міської ветеранської організації Людмила Четвертак, керівник ГО «Єдина родина» Микола Шанський, Семенівський міський голова Сергій Деденко, начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура відзначали професіоналізм команди, яку об’єднав навколо себе міський голова Чернігова Владислав Атрошенко, називали позитивні зміни, які неозброєним оком  помітні в Чернігові.

До «Рідного дому» приєднується й молодь Чернігова, про що її представники сказали вголос на конференції. Вони пишаються своїм містом і працюватимуть вдома задля розквіту Чернігова.

Підсумовуючі зібрання, Чернігівський міський голова, лідер партії «Рідний дім» Владислав Атрошенко подякував присутнім за теплі слова і високу оцінку роботи його команди:

– Шановні чернігівці! Разом із вами ми заклали основи нашої партії, разом із вами ми розпочали змінювати наш Чернігів на краще i продовжуємо цю роботу.

Це означає, що Чернігову бути, і він обов’язково буде – БЕЗПЕЧНИМ, ЦІКАВИМ І КОМФОРТНИМ для кожного жителя та гостя нашого міста.

Бо Чернігів для нас усіх – «Рідний дім». А будуть квітучими Чернігів і Чернігівщина, то буде і квітуча Україна!

На конференцію «Рідного дому», яка була відкритою для всіх, прийшло багато містян. Котрі висловили свої думки про рідне місто, та нову політичну силу, що народилася на теренах Чернігові й області.
 
Олена Скорко, директорка ЗОШ №30:

– Я активна громадянка міста і вважаю, що ті зміни, які наразі відбуваються в Чернігові, тільки на краще. Тому я не можу залишатися осторонь і не підтримати нашого мера Владислава Атрошенка в його активній життєвій позиції. Я  працюю в державній структурі та бачу й зовнішні зміни, й внутрішні – як по-сучасному починають працювати і влада, й різні заклади, установи. Ми отримуємо розуміння, сприяння, підтримку, до нас дослухаються, а нагальні питання швидко вирішуються. Отож ми всі разом маємо робити наш Чернігів кращим у різних сферах. 
 
Світлана ШОЛОХ, учителька:

– Я брала участь у минулих виборах, коли Владислав Анатолійович балотувався на посаду міського голови Чернігова. І дуже задоволена його роботою. Дякую відтак йому за наше місто! 
 
Ірина Лагойко, учасниця гурту «Калита» Міського палацу культури:

– Мені імпонує нова політична сила «Рідний дім». Подобається, що робить для Чернігова лідер цієї партії – міський голова Владислав Атрошенко. Чернігів тепер причепурений, затишний, красивий. Наш міський палац ремонтується, осучаснюється. Приємно відчувати, що в нашому рідному місті є господар.
 
Віктор Шаповаленко:

– Я підтримую Владислава Атрошенка, бо за час, відколи він очолює Чернігів, відбулося багато змін, на які ми чекали роками. Це й пляж, і дороги, і парки, й іще багато чого. Я закінчив навчання і тепер працюю і на благо Чернігова також. Мені тут комфортно жити, як і багатьом моїм ровесникам. Молодь точно за мера!
 
Микола Кудін, пенсіонер:

– Прийшов на це зібрання підтримати Владислава Атрошенка, бо у нас іншого кандидата в мери нема і бути не може! Я наочно бачу, яким ошатним і зручним став наш Чернігів.  На Шерстянці, де я живу, нарешті не спотикаюся в підземному переході. Було що й і падав там, адже я вже людина літня. А дорогу яку закінчують ремонтувати! Упевнений, наш мер ще зробить багато для Чернігова. Тому іншим я не довіряю, а Владиславу Атрошенку – так!
 
Людмила Тимошенко, працівниця ТОВ «Сівертекс»: 

– Після того, як Владислав Атрошенко взявся за благоустрій Чернігова, вулицями просто приємно ходити. Все зроблено дуже гарно навколо – які дороги, які парки… У Літньому театрі хочу послухати програму «Рідного дому». Але для себе я вже визначилася: голосуватиму на майбутніх виборах за Владислава Атрошенка.
 
Наталія,  працівниця підприємства з пошиття суконь: 

– Я прийшла сюди, аби підтримати чинного міського голову. Тільки-но Владислав Анатолійович став очільником міста, як у Чернігові почалися позитивні зміни. Нарешті не тільки люди, а й машини можуть нормально пересуватися містом. Підземні переходи сучасні, схожі навіть на  місця відпочинку. Найзвичайніші речі радують. До нас сьогодні їдуть кияни на вихідні. Багато хто з них каже, що  Чернігів наразі комфортніший за Київ. То ж як такого мера не підтримати, коли бачиш реальну роботу. 
 
Світлана Жимолостнова, голова Чернігівської профспілки підприємців «Єдність»:

– Сьогодні я прийшла сюди зі своєю невісткою, котра приїхала з Рівного. І там вона багато чула про нашого мера. А тепер побачила на власні очі, як розквітнув Чернігів. Тому сфотографувала наші доріжки, фонтани, паркові зони. І вирішила з цим звернутися до мера Рівного, аби він перейняв досвід у Владислава Атрошенка та зробив своє місто таким же заквітчаним, гарним і комфортним для життя. Я ж особисто сьогодні не бачу іншої кандидатури мера, ніж Владислав Атрошенко, котрий би так турбувався й розвивав наш Чернігів.
 
Павло Большаков, директор приватного підприємства «Техкомсервіс»:

– Сьогодні великі  зміни відбуваються в місті. Тому дякуємо міському голові, бо він взяв на себе відповідальність за Чернігів і створив партію нашого міста. Я в тут виріс, і мені не байдужа доля Чернігова. Бачу, як він розвивається, відбудовується. Тому моє місце зараз тут, на конференції. Бо за ці роки я теж зробив свій внесок у розвиток Чернігова. І дуже вдячний, що у нас з’явилася така партія – «Рідний дім». Я хочу бути разом із цією командою та  розвивати рідне місто.
 
Альона Чичкан, працівниця «Сівертексу»:

– «Рідний дім» мені подобається. Бо її лідер – Владислав Атрошенко, який багато робить для нашого Чернігова. Молодь щаслива, що тут живе. Друзям, котрі приїздять у гості, не соромно показати рідне місто.

Фото Мар’яни ХАРДІ 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21