Волонтери особливим дітям

2020-07-28 09:19

Два кондиціонери, генератор та обладнання для апарату, на якому можна приготувати кисневий коктейль, передали волонтери Чернігівському навчально-реабілітаційному центру №2. Молоді люди на чолі з Оленою Бицко провели в мережі Instagram благодійний розіграш. За п’ять днів команда зібрала майже 29 тисяч гривень і допомогла навчально-реабілітаційному центру придбати такі потрібні речі.

Організаторка благодійного розіграшу Олена Бицко розповіла, як їй вдалося зібрати людей, що погодилися бути спонсорами такого благодійного заходу та надали свої подарунки, які потім і розігрувалися в Instagram.

— Люди, які хотіли взяти участь у нашому благодійному розіграші, відправляли від 50 гривень на допомогу дітям навчально-реабілітаційного центру №2. Таким чином ми зібрали гроші, розіграли подарунки і вибрали 20 переможців серед людей, які надсилали нам кошти. Серед подарунків були навушники, колонки та інші різноманітні ґаджети, а також сертифікати в різні ресторани та кав’ярні Чернігова. За 5 днів ми зібрали 28 тисяч 700 гривень. І я хочу подякувати всім людям, які долучилися до нашої доброї справи. Хочу сказати всім величезне спасибі. Окрема подяка нашим спонсорам і людям, які нас підтримали, — говорить Олена.

Серед подарунків для навчально-реабілітаційного центру особливо важливим і потрібним виявився бензиновий генератор. Директорка Чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2 Регіна Гусак зраділа такому пристрою, адже завдяки йому тепер масові заходи можна буде проводити на свіжому повітрі частіше.

— Ми й раніше організовували святкові заходи на свіжому повітрі, але тоді брали генератор у знайомих або напрокат. І платили за це гроші. Генератор — дуже важливий для нас подарунок, який би ми собі ніколи не змогли дозволити. Зважаючи на безліч потреб, які має наш навчальний заклад, це для нас розкіш. Благодійністю і волонтерською діяльністю я займаюся більше 20 років. І особисто мене ця благодійна акція вразила тим, що її організували хлопці та дівчата, котрі за віком, як мої діти. Мене розчулило те, що молодих людей, яким трохи за 20-ть, хвилюють не лише свої проблеми, нові ґаджети, машини, але й інші люди. Зокрема, особливі діти, котрі потребують нашої допомоги та уваги, — зізнається Регіна Гусак.

Необхідним для центру є й апарат для приготування кисневого коктейлю. Пристрій небайдужі благодійники подарували закладу ще рік тому, але колектив не мав змоги використовувати його через нестачу деякого обладнання. Завдяки небайдужим людям волонтери докупили все необхідне, щоб діти нарешті змогли пити корисні коктейлі. Вихованці закладу подякували своїм благодійникам творчим номером. Вони станцювали для них танок.

Валентина НАУМЕНКО

Інші новини:


Наші за кордоном

Чернігівці, які пережили часи перебудови, пам’ятають, коли наші земляки без знання мови, але з гарною освітою та досвідом роботи тут, масово виїжджали до Італії, Іспанії, Португалії на заробітки заради майбутнього благополучного життя для себе та своїх дітей. Жінки – доглядати старих і дітей, мити, прибирати, готувати, шити тощо. Чоловіки, як правило, влаштовувалися на виробництво або працювали вантажниками, збирачами меблів, будівельниками. У сезон, і тоді, і зараз, наші займаються збором ягід та фруктів, овочів та зелені.

2022-01-26 08:57