Депутати об’єдналися заради продовження розвитку Чернігова

2020-07-27 09:59

У пресцентрі DPNEWS.COM.UA відбулась пресконференція депутатів Чернігівської міської радиНаталії Хольченкової, Вікторії Овчаренко, Володимира Коваленка та Ігора Желдака щодо приєднання до команди політичної партії «Рідний дім» та підтримки переобрання міським головою Владислава Атрошенка.

Наталія Хольченкова, секретар Чернігівської міської ради:

– П’ять років тому ми обиралися до депутатського корпусу Чернігівської міської ради від політичної партії «Наш край». Сьогодні, коли вже бачимо кінець нашої каденції, перед нами постало питання обрання напрямку подальшої діяльності.

Для нас це рішення було простим, тому що головна наша мета – розвиток міста. Нам не потрібно витрачати сили та час на політичні протистояння, а важливо займатися розвитком Чернігова та добробутом його мешканців.

Ми всі бачимо результати діяльності міського голови Владислава Атрошенка.

Тому маємо наміри приєднатися до команди нашого лідера і брати активну участь у розбудові Чернігова. Ми бачимо, як змінилося місто не лише ззовні, бо є успіхи в діяльності різних сфер: ЖКГ,  освіті, медицині, туризмі тощо.

Наступний наш крок – формування сильної та потужної команди депутатського корпусу політичної партії «Рідний дім», а також представництва в обласній раді.

Партія «Рідний дім» – це партія чернігівців заради розвитку Чернігова. Це єдина місцева партія, яка ставить на меті конкретні завдання соціально-економічного розвитку міста, а не політичні цілі.

Поліна МОГІНСЬКА
Фото Маріанни ХАРДІ

Інші новини:


Максим Ус: наскільки Чернігів зручний для людей з інвалідністю

Громадська організація «Доступно.UA» (яку очолює співведучий «Телебачення Торонто» Дмитро Щебетюк) опублікувала рейтинг доступності «Тостер», в якому за цим показником Чернігів випередив 9 інших міст України (Херсон, Миколаїв, Тернопіль, Кам’янець-Подільський, Івано-Франківськ, Полтаву, Суми, Черкаси та Вінницю)

2020-08-10 10:38