Чемпіонат України з пляжного волейболу в Чернігові

2019-07-18 11:44

У п’ятницю в Чернігові стартував один із етапів чемпіонату України з пляжного волейболу серед чоловіків. Участь у ньому загалом беруть 22 команди. Окрім чернігівських це збірна України, команди з Києва, Херсона, Запоріжжя, Сум, Дніпра, Донеччини… Вони змагаються за кубок і призовий фонд – 20 тисяч гривень. 

Успіху та перемоги всім спортсменам побажав у вітальному слові голова відділення НОК у Чернігівській області Валерій Куліч. Волейбол, за його словами, – один із найулюбленіших видів спорту в нашій області. Віддані шанувальники волейболу є й серед молоді, й серед людей зрілого віку. Валерій Куліч згадав, як у підліткові роки сам грав за збірну команду вищого військового училища льотчиків, коли там навчався. А вже у старшому віці тричі на тиждень упродовж кількох років зустрічався зі своїми друзями на волейбольному майданчику. «Гру цю дуже люблю та грати вмію», – про це Валерій Куліч розповів журналістам. 

Голова регіонального відділення НОК зазначив, що проведення чемпіонату України в Чернігові стало можливим завдяки тому, що тут діє потужна федерація волейболу, є відповідний напрям підготовки на кафедрі фізичного виховання в Національному університеті «Чернігівський колегіум», є спортсмени і тренери. Але основне – збудована відповідна інфраструктура.

Майданчики для пляжного волейболу з’явилися на пляжі «Золотий берег» та облаштовані коштом міського бюджету. Вперше Чернігів приймав чемпіонат з пляжного волейболу торік. Цього року відбуваються змагання більш високого рівня: тур 4 зірки. 

Для багатьох спортсменів участь у подібних змаганнях – свого роду розминка й підготовка до старту класичного сезону, а для декого – до чемпіонату Європи. Етап чемпіонату України з пляжного волейболу в Чернігові тривав три дні та завершився в неділю 14 липня.

Переможцями чотиризіркового туру чемпіонату України з пляжного волейболу серед чоловіків стали спортсмени із Запоріжжя, на другому місці – команда Запоріжжя-Рівне. Треті в турнірі – волейболісти Первомайська-Хмельницького. Команда Чернігова (Богдан Татаренко й Володимир Леоненко) – на четвертому місці. 

Медалі переможцям та призерам вручав голова Чернігівського відділення Національного олімпійського комітету України, кандидат у народні депутати Валерій Куліч.

Також подарунок від Валерія Петровича – спортивну форму – отримали наймолодші спортсмени Чернігова. У новенькій формі від кандидата в нардепи Валерія Куліча будуть і 8 кращих пляжно-волейбольних команд України.

Вікторія СИДОРОВА

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21