Доступні кредити від Альфа-банку. Нові можливості бізнесу

2020-07-20 07:55

14 липня у пресцентрі DPNEWS.COM.UA для представників бізнесу відбулась презентація банківських послуг від «Альфа-Банку».

Юрій Бугрім, регіональний керівник малого та середнього бізнесу:

– Головною перевагою нашого банку є люди. Співробітники «Альфа-Банку» знають, як працює бізнес та знаходять до кожного клієнта індивідуальний підхід, не ставлячи жорстких рамок.

«Альфа-Банк» – один із найкрупніших комерційних банків, який працює в Україні вже понад 25 років і є лідером за багатьма напрямками. Він багато інвестує в сферу IT-технологій, діджитал і вже більше половини кредитів для фізичних осіб видає через Інтернет. Традиційно «Альфа-Банк» працює з великими корпоративними клієнтами, також останнім часом основна увага приділяється роботі з середнім та малим бізнесом.

«Альфа-Банк» є учасником державної програмі «Доступні кредити 5-7-9%», що передбачає фінансову допомогу шляхом здешевлення кредитів через державну компенсацію процентної ставки до рівня 0%, 3%, 5%, 7% та 9% річних за кредитами в національній валюті.

Директор відділення «Альфа-Банку» «Перше Чернігівське» Олександр Степанчук розповів учасникам презентації про плюси та мінуси різних форм кредитування.

На презентації керівники бізнесу змогли повною мірою оцінити переваги кредитних програм та поспілкуватись із представниками банку.

Поліна МОГІНСЬКА
Фото Мар’яни ХАРДІ

Інші новини:


Із вогнем у серці

Сьомий рік поспіль Чернігівська регіональна торгово-промислова палата відзначає найбільш успішних підприємців Сіверського краю, які своїми досягненнями внесли вагомий внесок в економічне та соціальне життя регіону. Днями у Чернігові відбулося нагородження кращих підприємців 2021 року і вручення їм відзнак «Підприємець року». Традиційно захід проходить у вересні і присвячено його Дню підприємця.

2021-09-20 10:56