«Рідний дім» і обласна організація Аграрної партії об’єдналися заради перемоги

2020-07-16 11:38

Про консолідацію зусиль на місцевих виборах заради перемоги публічно заявили лідер політичної партії «Рідний дім» Владислав Атрошенко і голова Чернігівської обласної організації Аграрної партії Сергій Гайдай під час спільної пресконференції, що відбулася в пресцентрі DPNEWS.COM.UA  «Деснянської правди».

Як повідомив Сергій Гайдай, напередодні відбулося засідання виконавчого комітету обласної організації Аграрної партії України, на якому було ухвалено рішення взяти участь у місцевих виборах 25 жовтня 2020 року в партнерстві з політичною партією «Рідний дім».

Це рішення пов’язане з тим, що у червні відбувся черговий з’їзд Аграрної партії, де повністю змінили її керівний склад. Представників Чернігівщини на форум не запросили, хоча вони є в органах місцевого самоврядування на всіх рівнях – від селищної до обласної рад.

За словами Сергія Гайдая, є навіть вірогідність того, що партія взагалі не братиме участь у місцевих виборах. Тому обласна парторганізація Аграрної партії провела перемовини з іншими політсилами і зробила свій вибір на користь партії громад «Рідний дім».

– У нас однакові цілі, погляди і головна мета – соціально-економічний розвиток Чернігівщини. Тому ми об’єднаємо наші зусилля в інтересах жителів області, – зазначив Сергій Гайдай.

Лідер партії «Рідний дім» Владислав Атрошенко підкреслив, що об’єднання  піде на користь обом політсилам, зміцнивши їх, а загалом від цього виграє Чернігівщина. Пріоритетом обох політсил стане розвиток місцевого самоврядування як фундаменту потужної України.

– І в Аграрної партії, і в «Рідного дому» одна мета – це розвиток громад, розвиток всіх міст і містечок Чернігівщини,– наголосив Владислав Атрошенко.

Також він повідомив, що осередки партії «Рідний дім» реєструються і за межами області.

– Політична партія «Рідний дім» – це не партія однієї людини, це партія багатьох лідерів. Наші двері відчинені, ми приймаємо до свого великого колективу потужних особистостей, які мають досвід і бажання працювати на свої громади. Ми не боїмося сильних людей, ми їх запрошуємо до співпраці, – підкреслив лідер партії Владислав Атрошенко.

Фото Мар’яни ХАРДІ

Інші новини:


Запобігти страшній недузі

У  Всесвітній день боротьби з раком молочної залози варто вкотре привернути увагу суспільства до проблеми цього захворювання. Адже цей вид раку посідає перше місце в структурі онкологічної захворюваності у жінок. І в зоні ризику − кожна представниця прекрасної статі репродуктивного віку.

2021-10-25 11:53