Оксана Стародубець: «Я хочу жити заради своїх дітей…»

2020-07-16 11:32

Нещодавно ми писали про мужню й рішучу жінку, котра бореться зі своєю хворобою і дуже надіється її здолати. 

Оксана Стародубець сама ростить двох діток. Із чоловіком вона розлучена, але він про сина й доньку турбується, вчасно платить на них аліменти. Його батьки також опікуються онуками. Що дуже добре.

Але ситуацуії не рятує. Два роки тому Оксана дізналася про свою хворобу. І залишилася наодинці  зі своїм діагнозом. Бо її мама сама хворіє і має невелику пенсію. 

Коли результати МРТ показали, що в жінки невринома (доброякісна пухлина) – позамозкове утворення мостомозочкового кута ліворуч – їй дали направлення до Чернігівської обласної лікарні. Нейрохірург порадив поїхати до Києва, бо в нас такі важкі операції не роблять. В Інституті нейрохірургії  також зробили діагностику, Але повністю видаляти такі пухлини й тут не можуть, тільки за кордоном. 

— Мені порекомендували клініку NP Нейрошпиталь у Стамбулі, — розповідає пані Оксана. — Я відправила до Туреччини свої документи з діагнозом та лікарняними висновками, й мені надали відповідь, що поки ще не запізно, можна видалити повністю всю пухлину. А також виставили рахунок – 28 000 доларів на операцію. І це без рахунку за реабілітацію. Пухлина зростає повільно, але час втрачати дуже страшно… Тому головне зараз – зробити операцію. А спочатку – знайти на неї гроші…

Отож Оксана шукає кошти. Наша публікація отримала великий резонанс. І мала величезне охоплення. Її подивилося 27 тисяч людей. Також цю історію передрукували й інші сайти, зокрема gorod.cn.ua.

— Наразі лікарі вже склали план лікування і кажуть, що буде важка реабілітація та чекають на мене у Стамбулі. Я дуже сподіваюся, що все буде добре і згодом мене прооперують. Мені вже довелося продати будинок, і зараз я орендую квартиру, щоби нам із дітками було де мешкати.

Я хочу жити заради своїх дітей! Із вашою допомогою я вірю, що буду жити і в моїх діточок буде поруч здорова мама! Дякую всім за підтримку і тим, хто небайдужий.

Я збираю всі сили та сподіваюся, що Господь почує мене і я стану здоровою. Прокидаючись, обіймаю своїх діток і кажу їм, що ми впораємося, бо в нас велика армія помічників! А з моїми дітьми я все зможу, бо то – моя сила і любов, що зцілює…

Телефон моєї мами Ганни Іванівни 80964535147 
Карта Приватбанку 5168 7573 7734 1831

Поліна МОГІНСЬКА

Інші новини:


Із вогнем у серці

Сьомий рік поспіль Чернігівська регіональна торгово-промислова палата відзначає найбільш успішних підприємців Сіверського краю, які своїми досягненнями внесли вагомий внесок в економічне та соціальне життя регіону. Днями у Чернігові відбулося нагородження кращих підприємців 2021 року і вручення їм відзнак «Підприємець року». Традиційно захід проходить у вересні і присвячено його Дню підприємця.

2021-09-20 10:56