Шопінгова лихоманка вже не в тренді

2020-07-16 11:14

10 липня, у пресцентрі DPNEWS.COM.UA відбулася зустріч на тему «Шопінг VS Розумне споживання».

Серед гостей були дизайнерки Олена Хрустицька, Анастасія Купець (бренд «Minnk»), Ліза Дворніченко (бренд «Giggles»), Яна Кощенко (бренд «Coccoon»), Марина Полонська (бренд «Buro19»), стиліст Катерина Янтарна та інші. Організаторка заходу Анна Гальперина закликала позбавлятися зайвих речей і віддавати їх на благодійність. «В той час, якщо вже хочеться купити нову сукню чи сорочку, краще звернути увагу на місцеві бренди,» – каже Анна.

В ході дискусії дизайнерки та гості зустрічі дійшли висновку, що потрібно купувати менше одягу, але якісного, що його пропонують українські виробники. До речі, дизайнерки принесли на зустріч одяг від бренду, який вони представляють, і кожен гість зустрічі зміг придбати для себе ту сукню або сорочку, які припала до душі.

Нагадаємо, що Анна Гальперина є ініціаторкою благодійного проєкту Open Heart Market – першої масштабної «барахолки» в Чернігові. 14-16 серпня на всі виручені кошти від продажу речей на Open Heart Market буде куплено професійні медичні апарати в пологовий будинок і в дитячу лікарню.

 Вже сьогодні ви можете розібрати свій гардероб і принести речі, які вам непотрібні, заради доброї справи. «Open Heart Market» – це відмінний спосіб позбутися одягу, який роками зберігається у вашій шафі!

Поліна МОГІНСЬКА
Фото Віктора КОШМАЛА
 

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42