Третя міжнародна відзнака юного соліста

2019-07-18 11:35

Корюківчанин Антон Обараз днями повернувся з Туреччини, де брав участь в українсько-турецькому дитячому фестивалі. До цієї країни приїхало понад 200 учасників, а сценічних номерів було 120. 

Антона з перших хвилин дуже позитивно сприйняла велика аудиторія, оскільки хлопець досить професійно, з високим артистизмом виконував українські пісні, які були зрозумілі іноземним слухачам за жестами, ритмікою, емоціями та привабливою музикою. Тож і тривалих аплодисментів Антон отримував найбільше. 

Після виступів нашого земляка до нього підходили представники сценічного мистецтва з Туреччини й казали: «Ти, хлопче, співав якнайкраще і як юний виконавець повинен продовжувати свою сценічну діяльність». А також говорили: «У тебе повинен бути високий результат». Такі відгуки Антон чув, коли ще фестивальні номери продовжувалися. Серед решти молодих і юних турецьких та українських артистів естради теж були гарні виконавці. Низку нагород отримали українці. Але всі представники України з хвилюванням стежили, що ж дістанеться Антонові, тому інтрига на сцені затягувалася. 

І нарешті оголосили: Антон Обараз отримує Гран-прі з вокалу! Як переможця нашого земляка нагородили кубком, медаллю й дипломом. Нині хлопець займається музичним мистецтвом у столиці, а раніше навчався в Корюківській гімназії та в місцевій школі мистецтв. Антон дуже вдячний викладачці цього закладу Вікторії Корінь, яка готувала його до вокальних виступів на великих сценах і завжди підтримувала: мовляв, попереду у тебе велике майбутнє. Про юного талановитого хлопчину в попередні роки також дізналися у Словаччині та Німеччині, де Антон виступав із вокальними номерами, зокрема – українськими патріотичними піснями «Мир над Україною» та «Країна мрій». 

Отже, цього року Антон Обараз одержав третю міжнародну відзнаку. І щоразу – за зайняте перше місце. А нещодавно хлопчина брав участь у «Караоке на майданчику» в Корюківці, де виступали дорослі добре підготовлені вокалісти. Тут юний співак виконував лише українські пісні, отримав за свою майстерність море оплесків та став переможцем.

Анатолій МИХАЙЛОВ

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42