Металосервісний центр «СТВ» — 25 років довіри клієнтів!

2020-07-16 07:24

Металосервісний центр «СТВ» — це відмінна якість товару, високий рівень сервісу, стабільність та досвід. Це — 70 створених робочих місць, тисячі вдячних клієнтів та сотні побудованих об’єктів. Це — понад 10 тисяч найменувань товарних позицій та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

За 25 років компанія зарекомендувала себе як надійного партнера, котрому можна довірити реалізацію своїх найбільших планів. Торік підприємство стало переможцем всеукраїнської премії «Вибір споживача —2018 року» та внесено у реєстр підприємств України як надійний партнер.

А ще це втілення в життя дитячих мрій. Адже крім основної роботи металосервісний центр «СТВ» займається благодійною діяльністю. Зокрема, опікується особливими дітьми Березнянського навчально-реабілітаційного центру. І серед численних подяк, грамот, дипломів своєю найбільшою нагородою директорка металосервісного центру «СТВ» Валентина СУКАЧОВА вважає саме щасливі дитячі усмішки і радість від здійснення дитячих мрій.

Девіз компанії — зміцнимо світ металом! У тому числі й через зміцнення здоров’я та морального духу. Тому «СТВ» підтримує заходи, пов’язані зі здоровим способом життя і спортом. Вони були генеральними партнерами  фестивалів, дитячого стадіону, різних конкурсів, змагань, бази відпочинку дитячої спортивної школи та багатьох інших соціальних проєктів.

Гуртові склади, металомаркет, де здійснюється роздрібна торгівля метизами, будівельними матеріалами, інженерною сантехнікою, електроінструментом,  та електротоварами. Метал та все, що пов’язане з його обробкою, можна придбати в Металосервісному центрі «СТВ». Компанія пропонує широкий спектр послуг. Серед яких — виробництво металоконструкцій, розробка конструкторської документації, оренда автомобілів та  спецтехніки, що представлена широким автопарком  автокранів та вантажних авто, самоскиди, підйомні механізми.

Це соціально-відповідальний бізнес. Бо тут дбають про комфорт як працівників компанії, так і клієнтів. При «СТВ» є кафе, встановлено майданчики очікування, велосипедну стоянку, контейнери для сортування паперу, пластику та звичайного сміття. Для робітників є окреме приміщення з роздягальнями, душовою кімнатою, зоною відпочинку, де можна пообідати. А невдовзі при «СТВ» відкриється нова їдальня.

Як змінювалося підприємство за останні роки і в чому полягає успіх управління великою компанією, розповіла Валентина Сукачова:

— 25 років — це досить солідний вік для бізнесу. Це були роки, коли ми вчилися вирішувати задачі різної складності і паралельно набували досвід. За ці роки ми реалізували понад 100 тисяч тонн металопрокату. Компанія «СТВ» була однією з перших, хто за часи незалежності розпочав поставки металу в Чернігівській області.

За останні роки ми розширили територію підприємства, збільшили базу металопрокату, асортимент товару. Кількість тільки клієнтів — юридичних осіб —  понад 10000. Ми постійно щось будуємо, змінюємо. Й чітко розуміємо, що в сучасних умовах бізнес — як поїздка на велосипеді: щоб не впасти, потрібно постійно рухатися вперед. І наш основний принцип — перебувати в постійному розвитку. Я вважаю, що успіх будь-якої компанії полягає в щоденній наполегливій праці та невеликій частці удачі. У постійному розвитку підприємства та його команди. Якщо працівник гарно виконує роботу, його обов’язково треба привселюдно хвалити і стимулювати до ще кращих результатів. Якщо систематично не справляється зі своїми службовими обов’язками — краще розпрощатися. Ми цінуємо своїх працівників. Щоразу покращуємо для них умови праці. За останні десять років двічі будували нові офісні приміщення, де облаштували й приміщення для працівників складу. Ми є соціально відповідальним роботодавцем. У нас офіційна зарплата, соціальний пакет, оплачуваний лікарняний, наявність аптечки, спецодягу, за шкідливу працю навіть безкоштовно видаємо працівникам молоко. Під час карантину ми працювали за скороченим графіком, проте жодного дня не закривали підприємство. Змінили умови праці та обслуговування, забезпечили всіх засобами захисту й зберегли колектив. Люди частково йшли в оплачувану відпустку, частково — за свій рахунок. Але ми зберегли абсолютно всі робочі місця, нікого не скоротили. І поклопоталися про те, щоб деякі працівники отримали грошову компенсацію від фонду соцзахисту. Я бажаю своїм працівникам, клієнтам, партнерам  і всій Україні миру та стабільності.
Своєю думкою поділилися і працівники підприємства.

Василь Науменко, головний інженер, заступник директора з технічних питань:

— Працюю тут із 2010 року. Весь час займаюся технічним забезпеченням: обслуговуванням роботи підприємства, ремонтом кранів, спецодягом, медикаментами. За останнє десятиліття ми значно розширилися, стали потужнішими. Збільшився колектив, покращилися умови праці. Я люблю свою роботу і бажаю нашому підприємству розквіту та стабільності, а робітникам — міцного здоров’я й добробуту.

Сергій Турок, слюсар:

— Моя робота в цеху виготовлення металоконструкцій та нестандартного обладнання. Тут ми виготовляємо на замовлення найрізноманітніші металеві деталі та конструкції. Надаємо послуги з порубки та порізки металу в потрібний розмір за заявкою замовника. Для різних виробів із металопрокату використовуємо різні способи різання металу: рубка гільйотиною, різання на стрічкопильному верстаті, рубка на пресножицях, газове та плазмове різання. За день у середньому переробляємо півтори тони металевих листів. Обов’язково враховуємо всі побажання та вимоги замовника. Слюсарем я працюю 7 років. Маю спеціальну освіту, тому свою справу знаю добре. Робота важка, але затребувана. Приємно працювати на підприємстві, якому вже 25 років, бо воно стабільне. Бажаю, щоб наша компанія розвивалася й надалі. А колегам зичу здоров’я та гарної зарплатні.

Вадим Кудра, старший менеджер відділу оптових продажів:

— У нас можна купити все для будівництва та ремонту, економлячи свій час і гроші. Багато хто встиг оцінити наші переваги. У нас найкращі клієнти. Ми їх поважаємо й цінуємо. І кожному з них дякуємо за співпрацю з нашою компанією.

Володимир Коваль, заввідділу складу:

— В металосервісному центрі «СТВ» дуже потужний склад металопрокату. За  найменуванням товарів у наявності таких потужних складів, як наш, в Україні не так багато. Кількість найменувань по металопрокату — понад 10 тисяч. Весь товар користується попитом: від металевих труб до листової арматури. І ми уважно слідкуємо за тим, щоб у нас завжди був найширший асортимент товарів по металопрокату в області. З  упевненістю можу сказати, що такої потужної металобази, як наша, в місті та області більше нема. Зичу компанії розвитку, великої кількості клієнтів, а працівникам — здоров’я, успіху в роботі та високих зарплат.

Максим Парубець, заввідділу логістики:

— Я завідую відділом логістики. І у мене найкраща робота. Кажу це без перебільшення. Наш відділ займається розвезенням техніки, металевих конструкцій та інших товарів на підприємства і звідти. Перш за все ціную в цій роботі хороший колектив і по-домашньому гарну атмосферу. Підприємству бажаю розвиватися, не втрачати позитиву і бути флагманом на ринку металу.
Без продукції металосервісного центру «СТВ» не обходиться жодне серйозне будівництво в місті та навіть поза його межами. Переваги роботи з компанією «СТВ» оцінили як поодинокі клієнти, так і найбільші чернігівські організації. Серед клієнтів компанії є власники будівельного та машинобудівельного бізнесу. Майже всі великі об’єкти Чернігівщини, і не тільки, будувалися за участю «СТВ». Житлові будинки, банки, дитсадки, чорнобильський об’єкт укриття тощо. Про співпрацю з «СТВ» розповідають самі клієнти.

Анатолій Рудич, начальник відділу матеріально-технічного постачання ТОВ «ТАН»:

— Все мені в цій компанії подобається, все влаштовує. І строки доставки товару, і якість металу, і сервіс обслуговування. Компанія хороша, асортимент великий. Особисто я співпрацюю з ними майже три роки, але наша фірма у дружніх стосунках уже більше 10 років. Працівникам — здоров’я, компанії — розквіту і стабільності.

Артем Процко, менеджер із постачання ТОВ «Основа-Буд-7»:

— Металосервісний центр «СТВ» — надійне підприємство і наш хороший партнер. У них широкий асортимент і багато унікальних позицій, ексклюзивних послуг. Дуже важлива в Чернігові компанія. Особисто я працюю з ними більше 5 років. І жодних нарікань нема. Менеджери без проблем беруть на себе всі клопоти, пов’язані з купівлею, вантаженням і доставкою товару. Зичу компанії розвитку, нових напрямків роботи, інновацій на виробництві.

Володимир Піонтковський, начальник відділу постачання компанії «Вимал»:

— З компанією «СТВ» ми співпрацюємо дуже давно. З її допомогою побудували новий, найбільший в Україні завод із переробки крохмалю. Жодних зауважень до них нема. Тільки добрі стосунки. Менеджери — приємні, позитивні люди, які завжди прийдуть на допомогу. 25 років — це велика ювілейна дата, ціла історія. Колективу зичу міцного здоров’я, компанії — розвитку і багато-багато років співпраці.

Андрій Кирієнко, начальник відділу матеріально-технічного забезпечення ТОВ «Фірма «МЖК-сервіс»:

— З цією компанією у нас хороші дружні відносини. Вони нас дуже виручають. Нас цілком задовольняє їхня робота. Менеджери знають свою роботу. Я їм за це дуже вдячний. Компанії бажаю фінансової стабільності, а працівникам гарних, вдячних клієнтів і менше стресових ситуацій.

Володимир Бородюк, ФГ «Бородюк»:

— Гарна компанія. Мені дуже подобається працювати з нею. При тому, що у них є багато конкурентів на теренах Чернігова, люди поважні, цінують свого клієнта, йдуть йому назустріч. Коли треба, дають відстрочки. Ми з ними співпрацюємо більше 10 років. І за цей час у мене від компанії лише позитивні враження. Тож зичу розвитку та розширення асортименту, а колективу Божого благословення.

Валентина НАУМЕНКО
Фото надане респондентом

Інші новини:


Запобігти страшній недузі

У  Всесвітній день боротьби з раком молочної залози варто вкотре привернути увагу суспільства до проблеми цього захворювання. Адже цей вид раку посідає перше місце в структурі онкологічної захворюваності у жінок. І в зоні ризику − кожна представниця прекрасної статі репродуктивного віку.

2021-10-25 11:53