«Усе залежить від нашого серця!»

2020-07-14 07:43

Літо... І так хочеться теплого липневого вечора перед вихідними красивого, щасливого, яскравого відпочинку, щоби життя тішило своїми кольорами й подарунками. Минулої п’ятниці (3 липня) ніжинці, котрі прийшли на концерт, де виступали зірка фольк-року, відомий співак Олег Скрипка та ЛеГранд оркестра, справді почувалися щасливими. Бо Олег вміє запалювати серця! Усі навколо й танцювали, й співали услід за Олегом Скрипкою. І почувалися святково!

„Хтось українською розмовляє?” — запитав співак. Дітвора вигукнула, що так. „О,  тут і діти, наше майбутнє!” — втішився Олег. А далі спитав: „Яка ваша версія: скільки років я на українській естраді? 30?  Більше, ніж 30! Друзі, безмежно радий вас бачити. Дуже радий, що ви так гарно-файно стрічаєте нас. Тому ми даруємо вам ексклюзивний вечір, я — Олег Скрипка і ЛеГранд оркестра. Сьогодні ми вам покажемо й декілька ексклюзивних пісень. Але маємо прохання: після всіх коронавірусних штук треба файно відриватись, танцювати, звеселятися. Звісно, не порушуючи правил карантину”.

„Хай на лицях ваших сяє усмішка. Це важкий, але цікавий час, у якому ми живемо. Не знаю, як ви цей карантин переживаєте… В житті немало негараздів загалом… Але все залежить він нашого серця. Якщо воно розкрите, якщо ми всі бажаємо одне одному добра, світла, все буде гаразд. Давайте думати, що ми переживаємо народження нового світу, нової України, народження краси й народження світла у серці”.

„Які б ми модернові, провідні, електронні не були, а без традицій нікуди не подінемось. Оце як дерево: для того, щоб гіллячко та листячко високо піднялися вгору, треба що? Аби коріння було глибоко в землі! Друзі, якщо у нас буде коріння сильне й потужне, то соковита нова культура процвітатиме в Україні. І пам’ять нам не зрадить. Отож слухайте прадавній романс „Не питай, чому в мене заплакані очі”. Так, і мені дуже хочеться почути ваші дзвінкі голоси! Співаймо в стилі старовинного українського романсу…”

„Який файний вечір. Бачу зі сцени ваші світлі обличчя. І я радий, що я співаю у вашому Ніжині, де, до речі, вперше. Я жив собі у Франції, їв круасани й пив французьке вино. Та покинув Європу й повернувся в Україну, щоби співати для вас. І це правда, друзі. Ці зворушливі моменти варті того. А ось на згадку вам французька пісня. Сальваторе Адамо „Падає сніг”.

„Громада Ніжина. Ви готові танцювати, співати? Хто не пробує, той нічого не робить. Тому ще раз спробуємо зробити гарну громаду українську. Так?! Створимо гарну процвітаючу Україну. Так?! Пообіцяли?! Ви мені пообіцяли. Я слідкую за вами. Знову приїду через 30 років. І щоби у вас тут було все файно. Була робота й чудове життя.
Діти  всі відмінники. Наразі в планшетах  вчаться. Граються там. Але то мине. Головне ж — щоб  у нас усмішка не сходила з очей і вуст. Щоби коли ми, наприклад, їздили на велосипеді чи мотоциклі, то на зубах „мошки” були. За це і голосуємо! Щастя вам і процвітання, люди!

„Чув я, чи то снилось мені, що буде країна мрій”… Ваші серця точно відчули наповненість світлом. І оці вогники ваших айфонів та смартфонів, оці ваші усмішки — це наче ваші серця, вони все розуміють усе фіксують: чому оця земля страждає… І сьогодні це світло, ця енергія важливі. Думаю, небесна канцелярія їх побачить і все виправить. І пошле добробут на нашу землю. А ми допоможемо його не втратити. Й будемо працювати, ні, не як коні, а як гарні, файні люди, з любов’ю. І при тому співатимемо. Й думатимемо про Країну мрій…

Хай несе мене ріка
У фантастичному човні,
У небо несе,
Наче уві сні…”

На запитання, що здивувало в Ніжині, Олег Скрипка назвав „грецький квартал”. А ще усміхнувся і сказав, що із задоволенням скуштував би ніжинського огірочка.

А коли я спитала, як йому вдається писати таку неймовірну — сумбурно-фантастичну й просту й красиву, наче наші польові квіти, музику, Олег тільки грайливо й загадково усміхнувся. Потім зробив селфі з прихильниками, що опинилися поблизу — і блискавично зник, як і личить зірці…

Людмила ПАРХОМЕНКО
Фото Мар’яни ХАРДІ

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13