Танкісти 1 окремої танкової Сіверської бригади отримали оновлену їдальню

2020-07-13 10:23

Борщ зі сметаною, суп гороховий з копченостями, каша з куркою або макарони з м’ясом, два види салатів, персики, печиво, шоколад та сік – таким обідом годували танкістів в оновленій їдальні у Гончарівському на Чернігівщині

Офіційно її відкрили 3 липня, за участі ТВО командувача Сухопутних військ Збройних сил України генерал-майора Олександра Голоднюка, командувача військ оперативного командування «Північ» генерал-майора Валерія Залужного, представників обласної, районної та місцевої влади.

„Одним із пріоритетів для оперативного командування є забезпечення комфортних умов проходження військової служби, зокрема й в організації харчування. Не секрет, що протягом багатьох років наші танкісти харчувалися в тимчасовому приміщенні і ситуація вимагала негайних рішень. У результаті спільних зусиль сьогодні ми відкриваємо оновлену їдальню для військовослужбовців першої танкової бригади, - сказав генерал Валерій Залужний. – Це одна з найприємніших місій, адже, з одного боку, наші захисники отримують комфорт та якість під час прийому їжі, з іншого - кухарі мають сучасні умови праці”.  

За словами начальника Північного територіального квартирно-експлуатаційного управління полковника Юрія Юрика, їдальня будувалася буквально з нуля, адже від старого приміщення залишили лише стіни.  Капітальний ремонт приміщення робили два роки. Замінили дах, вікна, систему водопостачання та каналізації, опалення, встановили сучасну техніку: духові шафи, варочні панелі, обладнання для обро-бки овочів, холодильні камери, систему кондиціювання, також закупили нові меблі та посуд.

Одночасно у двох залах їдальні може розміститися 1500 осіб.

На такий капітальний ремонт виділили загалом понад 17 млн гривень.

В оновленому інтер’єрі армійці смакують  свіже та різноманітне меню, адже харчуються танкісти за каталогом, тобто мають на вибір кілька страв першого, другого, десерти, фрукти та ін.

Пресцентр ОК «Північ»
Фото Віктора КОШМАЛА

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13