Юлія ТИМОШЕНКО: «Не можна обмежуватися заміною керівника Нацбанку, потрібно зупинити викачування грошей з економіки»

2020-07-13 08:33

За сприяння влади Національний банк України був перетворений на великий насос, який викачував гроші з кишень українців, з державного бюджету, викачував дуже жорстко та чітко. І, на жаль, ці схеми продовжують працювати й зараз.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».

«Щомісяця з економіки країни вимивають понад шість мільярдів гривень. На ці ж гроші можна й пенсії підвищити, й заробітні плати, можна нормально кредитувати підприємства, люди можуть іпотечні кредити отримати під 2-3%. Але цього не відбувається, бо в Національний банк вмонтований такий от насос», – обурилася лідер партії.

Юлія Тимошенко наголосила, що звільнення очільника НБУ Якова Смолія, за яке проголосувала «Батьківщина», має бути лише першим кроком. За її словами, фракція ініціюватиме створення парламентської ТСК для розслідування діяльності керівництва Нацбанку.

Та найголовніше, підкреслила лідер «Батьківщини», зупинити злочинні схеми з вимивання грошей з економіки й змінити всю стратегію фінансової політики держави – в інтересах українців, в інтересах вітчизняної економіки.

«Не можна зупинятися на заміні Смолія його нинішньою заступницею, що продовжить ту ж згубну політику. Потрібні зміни, на які вже рік очікують люди», – наголосила Юлія Тимошенко.

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42