Юлія ТИМОШЕНКО: «Не можна обмежуватися заміною керівника Нацбанку, потрібно зупинити викачування грошей з економіки»

2020-07-13 08:33

За сприяння влади Національний банк України був перетворений на великий насос, який викачував гроші з кишень українців, з державного бюджету, викачував дуже жорстко та чітко. І, на жаль, ці схеми продовжують працювати й зараз.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».

«Щомісяця з економіки країни вимивають понад шість мільярдів гривень. На ці ж гроші можна й пенсії підвищити, й заробітні плати, можна нормально кредитувати підприємства, люди можуть іпотечні кредити отримати під 2-3%. Але цього не відбувається, бо в Національний банк вмонтований такий от насос», – обурилася лідер партії.

Юлія Тимошенко наголосила, що звільнення очільника НБУ Якова Смолія, за яке проголосувала «Батьківщина», має бути лише першим кроком. За її словами, фракція ініціюватиме створення парламентської ТСК для розслідування діяльності керівництва Нацбанку.

Та найголовніше, підкреслила лідер «Батьківщини», зупинити злочинні схеми з вимивання грошей з економіки й змінити всю стратегію фінансової політики держави – в інтересах українців, в інтересах вітчизняної економіки.

«Не можна зупинятися на заміні Смолія його нинішньою заступницею, що продовжить ту ж згубну політику. Потрібні зміни, на які вже рік очікують люди», – наголосила Юлія Тимошенко.

Інші новини:


Найдорожчий стартап України коштує $13 млрд. Як тепер оцінюються статки засновників Grammarly

Перший український єдинорог Grammarly отримав $200 млн від британських та американських інвесторів на розробку сервісу, який допомагає писати без помилок.

2021-12-02 09:03