Сильні громади – потужна Україна

2020-07-10 10:13

Спекотної липневої п’ятниці у самісінькому центрі Ніжина, на площі Івана Франка, велелюдно. Майорять прапорці, злітають у повітря яскраві кульки, розгорнуті ігрові локації для дітей, на сцені музики налаштовують апаратуру, місцеві народні умільці демонструють свою майстерність та долучають містян до творчості. Тут готуються до презентації політичної партії «Рідний дім». 

На сцену піднімається Чернігівський міський голова, лідер партії «Рідний дім» Владислав Атрошенко. Він відкрив офіційну частину заходу і, звертаючись до присутніх, наголосив, що представляє єдину в Україні партію, яка була створена не задля досягнення політичних цілей, а для соціально-економічного розвитку Чернігівщини. Партія вже об’єднала потужних лідерів громад із усієї області.

— 25 жовтня 2020 року відбудуться місцеві вибори. Розвиток наших міст і громад залежатиме від того, кого ми оберемо. Важливо не помилитися, адже це — майбутній фундамент України. Потужні й квітучі міста і містечка Чернігівщини — Ніжин, Новгород-Сіверський, Козелець, Прилуки, Чернігів — це і є фундамент. Буде добре в громадах, буде добре в Україні, — підкреслює Владислав Атрошенко.

Як очільнику Чернігова Владиславові Атрошенку та його команді вдалося за кілька років досягти позитивних змін у всіх сферах життєдіяльності міста. Як результат — Чернігів іднявся в загальноукраїнському рейтингу обласних центрів із 20 місця в 2015 році на 2-3 місце в 2019-му. І це, незважаючи на обмежений бюджет і складну соціально-економічну ситуацію в державі.

Наступна мета — відродження Чернігівщини та розвиток міст і громад області, адже спроможні громади — це сильна й потужна Україна.

Під час заходу в Ніжині презентували і місцеву команду «Рідного дому», яку очолив міський голова Ніжина Анатолій Лінник. До команди увійшли відомі містяни — медики, педагоги, працівники соціальної сфери, робітники і підприємці, справжні професіонали своєї справи.

— Наша щоденна робота — це вирішення всіх насущних проблем людей. На цьому гарно знаються ті, хто працює в громадах. Ми маємо Стратегію розвитку територіальної громади Ніжина до 2027 року. Це конкретний план дій, який ми будемо втілювати в життя, — зазначив міський голова Ніжина Анатолій Лінник.

У партії «Рідний дім» підкреслюють, що запрошують до своїх лав усіх, хто поділяє принципи розвитку своїх громад і готовий до спільної роботи. Адже «Рідний дім» — це єдина політична сила, для якої слово — означає діло.

Пізніше головна площа Ніжина поринула у свято, хедлайнером якого став Олег Скрипка. Він уперше за свої 35 років музичної кар’єри побував у Ніжині. Цього дня зі сцени лунали пісні гурту «ВВ», які знають у всіх куточках країни.

Оскільки під час одного з послаблень карантину дозволили проведення культурних заходів за умови дотримання певних вимог, організатори зробили все, аби цього дня відпочивати на площі й насолоджуватися концертом було безпечно. Захід відбувався просто неба, людям нагадували про соціальну дистанцію та засоби захисту. На площі також можна було взяти маски й скористатися дезінфектором.

За словами ніжинців, вони влаштованим святом задоволені — панувала гарна атмосфера, відбувся драйвовий концерт і всі отримали море позитиву.

Концерт тривав до пізнього вечора. Наприкінці Олег Скрипка додав, що підтримує ідею міцних і сильних громад та закликав ніжинців єднатися. 

Партія «Рідний дім» пообіцяла розвивати свою структуру в місті, щоби перемогти на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Фото Мар’яни ХАРДІ

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42